Obrus zielony lniany w kratkę 150x175 cm na stół prostokątny. Obrus lniany w zieloną kratę będzie dobrze wyglądał w nowoczesnych jasnych i jednotonowych wnętrzach. Krata to wzór, który nigdy nie wychodzi z mody i jest niezwykle uniwersalny.

 

Piękny biało-zielony kolor, faktura 100% lnu i doskonała jakość sprawiają, że ten obrus jest najlepszą opcją do codziennego użytku. Efektowny obrus lniany w kratę ożywi kuchnię i jadalnię, stworzy przytulny klimat, pasuje na różne okazji.

 

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

120 zł. z VAT-em

OBRUS NA STOŁ W KRATĘ LNIANY

Rodzaj: obrus

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 10C583 1-22

Rozmiar: 150x175 cm

Skład: 100% len

Gramatura: 230 g/m²