WYNAJEM

KOCIOŁEK ŻELIWNY Z PIECEM - WYNAJEM

Zadzwoń i zamów jeszcze dziś – na pewno się nie zawiedziesz!

 

P.S. Zawsze najpierw upewnijmy się, że kociołkowanie dozwolone w miejscu, w którym piknikujemy.

Witamy w naszej całorocznej wypożyczalni sprzętu piknikowego!

 

Jeśli brakuje Ci sprzętu na najbliższy wyjazd plenerowy całą rodziną, skok na łąkę czy po prostu do parku, sprawdź naszą ofertę. Jako dostawca sprzętu gastronomicznego oferujemy urządzenia z najwyższej półki - zestawy do gotowania: kociołki żeliwne wraz z mocnymi piecami przenośnymi.

 

Kociołkowanie jak wspólne przygotowanie pysznego jedzonka i biesiadowanie w towarzystwie najbliższych na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody to bardzo przyjemna forma spędzania wolnego czasu. Żeliwny kociołek to naczynie idealne dla tych, którzy doceniają niezwykły efekt smakowy i aromat przygotowywanych na żywym ogniu dań. To wszystko sprawia, że kociołkowanie zyskuje sobie coraz większą rzeszę entuzjastów.

 

Kociołki żeliwne służą do przyrządzania w tradycyjny sposób dań jednogarnkowych jak zupy, gulasze, potrawki, leczo, prażonki.

 

Wynajem z nami to gwarancja 100% satysfakcji!

kociołek żeliwny kazan wynajemkociołek żeliwny kazan wynajemkociołek żeliwny kazan wynajemkociołek żeliwny kazan wynajemkociołek żeliwny kazan wynajem
kociołek żeliwny kazan wynajemkociołek żeliwny kazan wynajemkociołek żeliwny kazan wynajemkociołek żeliwny kazan wynajemkociołek żeliwny kazan wynajem

Usługa

Cena

za dobę w dniu roboczym

50 zł.

za dobę w sobotę lub niedzielę

75 zł.

za weekend (sobota + niedziela)

120 zł.

od poniedziałku do piątku

110 zł.

od poniedziałku do niedzieli

170 zł.