Wkład do pieca uczag 12L składa się z dodatkowego dna, nakładki na piec i 5 szpikulców. Wkład ze szpikulcami pełni funkcję grilla węglowego i umożliwia upieczenie nad żarem szaszłyków z mięs, kiełbas i warzyw. Na takim sprzęcie łatwo przygotujemy jedzenie dla kilku osób naraz.

 

Dodatkowe dno można zainstalować w korpusie pieca uczag, mocując zaczepy do górnej krawędzi pieca. Głównym przeznaczeniem dodatkowego dna jest umieszczenie na nim węgli do przyrządzenia szaszłyków. Ale może również służyć jako płyta do gotowania w dowolnym naczyniu: garnku, patelni, czajniku. Aby to zrobić, wystarczy rozpalić pod nim ogień w piecu.


Nakładka na piec jest używana jako mangał. Nakładka posiada wygodne rowki na szpikulce oraz ergonomiczne uchwyty do przenoszenia. Praktyczne wgłębienia zapobiegają niezamierzonemu obróceniu szpikulców. Po zakończeniu grilowania mangał można łatwo zdjąć z pieca i przenieść na miejsce degustacji. Jeśli konieczne jest podgrzanie wcześniej ugotowanego dania, urządzenie jest również łatwo instalowane z powrotem nad żarem.

 

Zestaw zawiera szpikulce ze stali nierdzewnej o grubości 1 mm. Długość szpikulca całkowita 45 cm / użytkowa 25,5 cm. Poręczne uchwyty na szpikulcach pozwalają na łatwe operowanie nimi podczas obracania. Ostrze szpikulca wykonane jest pod kątem, co ułatwia nadziewanie i zapobiega obracaniu się grillowanych potraw.


Wkład do pieca uczag 12L:

- rozszerza możliwości pieca uczag do gotowania na świeżym powietrzu; 

- prosta i wytrzymała konstrukcja;
- szybki montaż i łatwość wykorzystania;
- wygodny transport.

Super proste  w przygotowaniu i wyjątkowo smaczne szaszłyki z mięsa, ryb i warzyw, które zrobisz sam używając wkładu do pieca, urozmaicą grillowe menu i wywołają zachwyt rodziny i przyjaciół. 

Oferujemy Państwu również praktyczne kazany żeliwne, które idealnie harmonizują z piecem uczag.

WKŁAD DO PIECA UCZAG 12L ZE SZPIKULCAMI

195 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

kociołek szybkowar kazan afgański 15lkociołek szybkowar kazan afgański 15lkociołek szybkowar kazan afgański 15lkociołek szybkowar kazan afgański 15lkociołek szybkowar kazan afgański 15l
piec do kociołka żeliwnego 12L.piec do kociołka żeliwnego 12L.piec do kociołka żeliwnego 12L.piec do kociołka żeliwnego 12L.piec do kociołka żeliwnego 12L.
piec do kazana 12L z kominempiec do kazana 12L z kominempiec do kazana 12L z kominempiec do kazana 12L z kominempiec do kazana 12L z kominem

SPECYFIKACJA

Średnica dna: 370 mm.

Średnica nakładki: 400 mm.

Grubość ścianki: 1,5 mm.

Rozmiar (D x S x W), cm.: 50x40x8

Materiał: stal

Waga: 3 kg.

Producent: Kukmara

 

ZESTAW

✓ dno z zaczepami

✓ nakładka z uchwytami

✓ szpikulce 5 szt.

kociołek afgański szybkowar 20Lkociołek afgański szybkowar 20Lkociołek afgański szybkowar 20Lkociołek afgański szybkowar 20Lkociołek afgański szybkowar 20L