Tandoor NOMAD to mały piec tandoor, ale w pełni funkcjonalny. Piec tandoor NOMAD niezastąpiony pomocnik w przygotowaniu pysznego posiłku na świeżym powietrzu dla 4 - 5 osób. Doskonały tandoor do użytku mobilnego czyli przenośnego.

 

Jest to najmniejszy piec tandoor ze wszystkich modeli, waży około 52 kg. Ten piec nie wymaga dużej ilości drewna opałowego, ale ma odpowiednio niską pojemność cieplną. Nadaje się tylko do przygotowania jednej zakładki żywności w ciepłe letnie dni.

 

Grill ceramiczny NOMAD składa się z 4 części: samego glinianego pieca, wielkiej pokrywy, małej pokrywki i klapy dmuchawy. Całość wykonana jest z ceramicznych materiałów ogniotrwałych i została wypalona w temperaturze powyżej 1100 stopni Celsjusza.

 

Obudowa pieca tandoor ma metalowe okucie z dwoma uchwytami do przenoszenia. Na dnie pieca tandoor znajduje się żeliwny ruszt paleniskowy. W skład standardowego zestawu wchodżą również pogrzebacz oraz łopatka.

 

W komplecie znajdują się 8 szpikulców. Szpikulec do pieca tandoor NOMAD ma długość części roboczej - 30 cm / długość całkowita - 39,5 cm. Wszystkie szpikulce można zawiesić na poprzeczce X i natychmiast włożyć wszystko do pieca tandoor lub zawieszać szpikulce jeden po drugim.

 

Taki grill na drewno można postawić w ogrodzie lub zabrać ze sobą na łono natury. Piec tandoor NOMAD nakarmi i ogrzeje. Piec tandoor NOMAD - idealny prezent dla osoby lubiącej grillowanie!

 

Opcjonalnie dostępna jest wersja Tandoor Nomad z pokrywą na zawiasach.

TANDOOR "NOMAD"

1200 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

krata etażerka 2-warstwowa 17cm.krata etażerka 2-warstwowa 17cm.krata etażerka 2-warstwowa 17cm.krata etażerka 2-warstwowa 17cm.krata etażerka 2-warstwowa 17cm.
podstawa pod tandoorpodstawa pod tandoorpodstawa pod tandoorpodstawa pod tandoorpodstawa pod tandoor
pokrowiec do pieca tandoorpokrowiec do pieca tandoorpokrowiec do pieca tandoorpokrowiec do pieca tandoorpokrowiec do pieca tandoor
hak do mięsahak do mięsahak do mięsahak do mięsahak do mięsa

ZESTAW

✓ tandoor Nomad

✓ szpikulce nierdzewne 8 szt.

✓ łopatka i pogrzebacz

✓ poprzeczka X dla szpikulców 

✓ żeliwny ruszt paleniskowy 

 

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna: 63 cm

Wysokość bez pokrywy: 45 cm

Średnica zewnętrzna: 45 cm

Średnica wewn. szyi: 21 cm

Grubość ścianki: 5 cm

Waga: 52,5 kg

Producent: Amfora Tandoors