Ruszt grillowy okrągły żeliwny z powłoką ceramiczną zapewni wyśmienitą jakość potraw. Dzięki pokryciu ceramicznemu ruszt jest odporny na korozję. Sprawdzi się, gdy cenisz sobie wygodę podczas grillowania.

 

Żeliwny ruszt do steków to wyjątkowe narzędzie do gotowania na otwartym ogniu soczystych steków z mięsa lub ryb, aromatycznych kiełbasek, a także warzyw, grzybów itp. W procesie grillowania ruszt pozostawia charakterystyczny wzór w kształcie rombów, uzyskuje się estetycznie atrakcyjne dania. Powłoka ceramiczna sprawia, że potrawy nie przywierają do powierzchni. Ponadto powłoka ceramiczna jest bezpieczna dla zdrowia i łatwa w czyszczeniu.

 

Żeliwny ruszt do grilla jest prostym i wygodnym urządzeniem, może być stosowany prawie na każdym modelu grilla, na ruszcie ogniskowym, w piecu ogrodowym. Do stosowania w piecu tandoor należy umieścić ruszt na poprzeczce do zawieszania szpikulców. 

520 zł. z VAT-em

SPECYFIKACJA

Średnica

33,5 cm.

Grubość

2 cm.

Materiał

żeliwo

Powłoka ceramiczna

tak

Waga

3,8 kg.

DO MODELI

✓ ORIENTAL, ALADDIN

RUSZT GRILLOWY 33,5cm.

DLACZEGO MY
INFORMACJE

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.