Przedstawiamy Państwu ruszt żeliwny marki Davr Metall (Uzbekistan), który łączy w sobie nowoczesny wygląd oraz wysoką jakość wykonania, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie, a przygotowane na nim potrawy będą całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia.

 

Ruszt do grilla BBQ jest to stabilny i ciężki ruszt do grilla odlewany z żeliwa. Jego prostokątna powierzchnia grillowania ma wymiary: 40x46 cm. Możemy na nim szybko przyrządzić posiłek dla rodziny lub znajomych.

 

Wskazówki dotyczące użytkowania:

Pasuje do grilli wszelkiego rodzaju: do grilla gazowego, grilla na węgiel drzewny. Taki ruszt jest wygodny w użyciu na grillu mangał lub na innym stojaku nad paleniskiem, który zostanie samodzielnie wybudowany.

 

Ten ruszt nie jest pokryty emalią, właśnie dlatego ruszt wymaga konserwacji poprzez wypalenie i pokrycie rusztu z obu stron olejem roślinnym. 

 

Posiada specjalnie dobraną grubość i kształt prętów, dzięki czemu szybko i równomiernie się nagrzewa, i długo zachowuje temperaturę. Został on wyposażony dodatkowo w otwory uchwyty, dzięki czemu z łatwością można go przenosić lub zmieniać jego położenie na grillu. Wskazane jest używanie rękawic ochronnych.

 

Co wrzucić na ruszt grillowy?

Poza klasyczną kiełbaską możemy przygotować różnorodne potrawy na bazie mięsa, ryb i warzyw. Ruszt idealnie sprawdzi się do dań, które wymagają krótkiego czasu smażenia w wysokiej temperaturze np. do opiekania tostów, grillowania wcześniej zamarynowanych steków lub warzyw.

 

Na ruszcie znajdującym się nad żarem panuje bardzo wysoka temperatura, co pozwala szybko usmażyć produkty, uzyskać piękną złotą skórkę z zachowaniem apetycznych soków w środku. 

 

Teraz Twoje ulubione steki z karkówki, dzwonka z łososia lub karpia z grilla, szaszłyki z grilla, grillowane warzywa, kebaby z grilla w tortilli albo soczyste burgery z grilla pełne smaku i dymnego aromatu można przygotować w dowolnym momencie i przy niewielkim wysiłku.

RUSZT DO GRILLA BBQ

220 zł. z VAT-em

Rozmiar: 40x46 cm.

Materiał: żeliwo

Grubość: 10 mm.

Waga: 7,5 kg.

Producent: Davr Metall