Przedstawiamy Państwu ruszt żeliwny marki Biol, który łączy w sobie nowoczesny wygląd oraz wysoką jakość wykonania, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie, a przygotowane na nim potrawy będą całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia.

 

Ruszt do grilla BBQ jest to stabilny i ciężki (4,3 kg.) ruszt do grilla odlewany z żeliwa. Jego prostokątna powierzchnia grillowania ma wymiary: 41,8x33 cm. Możemy na nim szybko przyrządzić posiłek dla rodziny lub znajomych.

 

Wskazówki dotyczące użytkowania:

Pasuje do grilli wszelkiego rodzaju: do grilla gazowego, grilla na węgiel drzewny. Taki ruszt jest wygodny w użyciu na grillu mangał lub na innym stojaku nad paleniskiem, który zostanie samodzielnie wybudowany.

 

Ten ruszt nie jest pokryty emalią, właśnie dlatego ruszt wymaga konserwacji poprzez wypalenie i pokrycie rusztu z obu stron olejem roślinnym. 

 

Posiada specjalnie dobraną grubość i kształt prętów, dzięki czemu szybko i równomiernie się nagrzewa, i długo zachowuje temperaturę. Został on wyposażony dodatkowo w otwory uchwyty, dzięki czemu z łatwością można go przenosić lub zmieniać jego położenie na grillu. Wskazane jest używanie rękawic ochronnych.

 

Co wrzucić na ruszt grillowy?

Poza klasyczną kiełbaską możemy przygotować różnorodne potrawy na bazie mięsa, ryb i warzyw. Ruszt idealnie sprawdzi się do dań, które wymagają krótkiego czasu smażenia w wysokiej temperaturze np. do opiekania tostów, grillowania wcześniej zamarynowanych steków lub warzyw.

 

Na ruszcie znajdującym się nad żarem panuje bardzo wysoka temperatura, co pozwala szybko usmażyć produkty, uzyskać piękną złotą skórkę z zachowaniem apetycznych soków w środku. 

 

Teraz Twoje ulubione steki z karkówki, dzwonka z łososia lub karpia z grilla, szaszłyki z grilla, grillowane warzywa, kebaby z grilla w tortilli albo soczyste burgery z grilla pełne smaku i dymnego aromatu można przygotować w dowolnym momencie i przy niewielkim wysiłku.

RUSZT DO GRILLA BBQ

SPECYFIKACJA

Rozmiar

41,8x33 cm.

Grubość

1 cm.

Materiał

żeliwo

Waga

4,3 kg.

ZESTAW

 ruszt do grilla

220 zł. z VAT-em
DLACZEGO MY
INFORMACJE

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.