Ręcznik kuchenny "Kwitnienie" lniany bawełniany 49x70cm. Ręcznik do kuchni zielony beżowy został wykonany w przyjemnej kombinacji kolorystycznej. Połączenie roślinnego motywu i naturalnej tkaniny pozwoli przestrzeń kuchni lub jadalni napełnić lekkością i harmonią. Taki ręcznik kuchenny będzie wyglądał organicznie w większości wnętrz.

 

Ręcznik kuchenny wykonany z lniano-bawełnianego materiału słynie z trwałości, znakomicie chłonie wodę i szybko schnie, miły w dotyku oraz komfortowo się go użytkuje. Piękne ręczniki kuchenne żakardowe można wykorzystać na wiele różnych sposobów: ręcznik do rąk, ścierka kuchenna, podkładki pod talerze, serwetka ozdobna, zabrać na piknik w plenerze.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

25 zł. z VAT-em

RĘCZNIK KUCHENNY "KWITNIENIE"

Rodzaj: ręcznik kuchenny

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 17C102 127-2

Rozmiar: 49x70 cm

Skład: 55% len, 45% bawełna

Gramatura: 215 g/m²