Przyprawa do szaszłyka bez konserwantów, barwników i środków ulepszających.


Metoda pieczenia mięsa na węglach za pomocą szpikulców jest powszechna wśród wszystkich narodów świata, a jednak, gdy mowa o Gruzji, to na myśl od razu przychodzi szaszłyk z winem.


Oczywiście każdy ma swój własny, wyjątkowy przepis na szaszłyki. Jednak chcęmy zachęcić do skorzystania z aromatycznej gruzińskiej przyprawy do szaszłyka, jesteśmy pewni, że Was nie zawiedzie! Jest to najlepszy i najprostszy sposób marynowania szaszłyka. Ta gotowa przyprawa pasuje do każdego rodzaju mięsa. Nadaje się zarówno do samego mięsa, jak i do wieloskładnikowych szaszłyków.


W Gruzji tradycyjnie nie stosuje się złożonych marynat do szaszłyków. Do zamarynowania mięsa wykorzystują tylko najprostsze składniki: sól, przyprawy, cebulę. Miękkość i delikatność gotowego szaszłyka zależy w znacznie większym stopniu od wyboru mięsa, rodzaju grilla węglowego i pewnych umiejętności w grillowaniu niż od marynaty. Kawałki mięsa powinny być duże 60-70 g, z niewielką ilością tłuszczu, aby szaszłyk był soczysty. Szaszłyki podajemy na stół w towarzystwie warzyw, ziół i sosów.


Zastosowanie: przyprawa do szaszłyków pasuje do mięsa, do wieprzowiny, do karkówki, do wołowiny, do jagnięciny, do żeberek, do grilla, do dań ziemniaczanych, do dań z grilla, do dań wegetariańskich, do dań z woka, do gulaszu, do dziczyzny, do pieczeni, do wędzenia, do kotletów, do kurczaka, do dań mięsnych, do warzyw, do drobiu - to jest po prostu uniwersalna przyprawa.


Przechowywanie: przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25°C i wilgotności względnej nie większej niż 75%.

17 zł. z VAT-em

PRZYPRAWA DO SZASZŁYKA

SKŁADNIKI

Sól, czosnek, kolendra, uccho suneli, papryka, szafran, pieprz czarny mielony, liście laurowe mielone.

SPECYFIKACJA

Opakowanie .............................................

50 g.

Kraj pochodzenia .................................

Gruzja

Producent ..................................................

Dabi

Najlepiej spożyć przed ......................

03/2024

DLACZEGO MY

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.

INFORMACJE