PŁATNOŚCI I DOSTAWA

Zamówienia  są wysyłane  za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich pod wskazany adres na terenie całej PolskiUnii Europejskiej i na całym świecie (we offer international delivery across the globe). Koszt dostawy wynosi od 17 zł. z VAT-em. Koszt dostawy jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.

 

Zasadą jest doręczenie przesyłki przez kuriera następnego dnia roboczego po dniu wysłania. Jednak w przypadku wysłania paczek przekraczających 50 kg oraz/lub do miejscowości poniżej 50 000 mieszkańców przesyłka może być dostarczona do dwóch dni roboczych.

 

Zamówienia można składać za pośrednictwem formularza na strone www.kazan-tandoor.eu , przez Messenger/WhatsApp, drogą mailową lub telefoniczną. Złożone w dni powszednie po godz. 12:00, w soboty, niedziele oraz w święta będą rozpatrywane i realizowane następnego dnia roboczego.

 

Staramy się aby formy płatnosci za zamówienia były dostosowane zarówno pod kontem funkcjonalności i łatwości dokonania zapłaty, ale również zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo transakcji.

 

Każdy klient ma możliwość dokonania zakupów na poniższych zasadach:
- Płatność przy odbiorze (pobranie) - tego rodzaju płatności można dokonać u kuriera dostarczającego przesyłkę. Podczas odbioru przesyłki należy posiadać przygotowaną gotówkę do zapłaty. Towar można odebrać od kuriera dopiero w momencie uiszczenia zapłaty. Prosta forma płatności, jednak wadą jest wyższy koszt opłaty za wysyłkę (dodatkowa opłata).
- Płatność przelewem (przedpłata) - tradycyjny przelew na nasze konto na podstawie faktury proforma. Płatności można dokonać zarówno przelewem elektronicznym jak i w placówce bankowej. Zaksięgowanie zapłaconej kwoty odbywa się w większości przypadków w kolejnym dniu roboczym.