Piec do kazana z kominem nazywany też kuchnia polowa, kuchnia na drewno, jest przeznaczone do gotowania na świeżym powietrzu w kazanie, kociołku oraz na patelni.

 

Piec do kazana 12L z kominem jest metalowym paleniskiem w kształcie cylindra z drzwiczkami, w skład też wchodzą zdejmowane nogi, popielnik oraz rura 2-sekcyjna z daszkiem. Dopełnieniem całości jest pogrzebacz. Ze względu na optymalną grubość ścian (2 mm!!!) wyklucza się możliwość deformacji korpusu.

 

Piec do kazana z kominem powstał z myślą o zapewnienie maksymalnego komfortu użytkowania. 


Zalety paleniska pieca ogrodowego z KOMINEM. Dlaczego warto go kupić?

  • komin pozwala na odprowadzanie dymu na bok

  • komin można odłączyć, co zapewnia możliwość transportowania

  • wysuwany popielnik pozwala na regulację dopływu powietrza do komory paleniskowej, uzyskując najbardziej wydajną pracę pieca

  • łatwość montażu i instalacji

  • stabilność podczas eksploatacji

  • przechowywanie jest proste, piec składany, wszystkie elementy pieca (nogi, części komina) są chowane w korpusie pieca.

 

Piec ogrodowy na drewno nie tylko umożliwia przyrządzanie smacznych zup i pożywnych dań jednogarnkowych w kazanie, ale też dobrze się prezentuje, pozwala na wspólne spotkania przy rozgrzewającym ognisku bez obawy o zniszczenie trawnika. Kompaktowa i praktyczna całoroczna kuchnia w Twoim ogrodzie - to łatwy sposób, aby razem z bliskimi gotować pyszne potrawy i miło spędzać czas!

PIEC DO KAZANA (UCZAG) 12L Z KOMINEM

710 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

kociołek żeliwny 12L.kociołek żeliwny 12L.kociołek żeliwny 12L.kociołek żeliwny 12L.kociołek żeliwny 12L.
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
podstawa pod kazan 8-16L.podstawa pod kazan 8-16L.podstawa pod kazan 8-16L.podstawa pod kazan 8-16L.podstawa pod kazan 8-16L.
kociołek uzbecki 12L.kociołek uzbecki 12L.kociołek uzbecki 12L.kociołek uzbecki 12L.kociołek uzbecki 12L.
lyżka wazowa chochla 43cm.lyżka wazowa chochla 43cm.lyżka wazowa chochla 43cm.lyżka wazowa chochla 43cm.lyżka wazowa chochla 43cm.
wkład do pieca uczag 12l ze szpikulcamiwkład do pieca uczag 12l ze szpikulcamiwkład do pieca uczag 12l ze szpikulcamiwkład do pieca uczag 12l ze szpikulcamiwkład do pieca uczag 12l ze szpikulcami
patelnia żeliwna 40cm. niska z uchwytamipatelnia żeliwna 40cm. niska z uchwytamipatelnia żeliwna 40cm. niska z uchwytamipatelnia żeliwna 40cm. niska z uchwytamipatelnia żeliwna 40cm. niska z uchwytami

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna: 1000 mm.

Średnica: 380 mm.

Grubość ścianki: 2 mm.

Materiał: stal

Waga: 13,8 kg.

Producent: DM Grill

 

ZESTAW

✓ korpus z drzwiczkami

✓ rura z daszkiem

✓ zdejmowane nóżki 4 szt.

kociołek szybkowar kazan afgański 15lkociołek szybkowar kazan afgański 15lkociołek szybkowar kazan afgański 15lkociołek szybkowar kazan afgański 15lkociołek szybkowar kazan afgański 15l