Palenisko pod kociołek 8L - świetny przenośny metalowy zamiennik dla ogniska lub grilla.

 

  • Chcesz zorganizować piknik oraz dobrać sprzęt idealny zarówno jak do przyrządzenia urozmaiconych i aromatycznych potraw i gotowania kulinarnych rarytasów, tak i do imprezowania na świeżym powietrzu przy ognisku wspólnie z przyjaciółmi bądź z rodziną?

 

  • A może poszukujesz praktycznego prezentu, np. prezent na urodziny dla mężczyzny wędkarza, prezent dla kolegi z pracy - mistrza domowego  grillowania, prezent dla każdej innej osoby, która jest fanem dobrej kuchni?

 

Zdecydowanie udanym wyborem będzie palenisko pod kociołek 8L, które z powodzeniem spełnia funkcje przenośnego ogniska, źródła ciepła, stylowego sposobu na podświetlenie oraz grilla, paleniska pod kazan lub patelnię.

 

Palenisko pod kociołek 8L jest bezpieczny w użytkowaniu – skutecznie chroni przed rozprzestrzenianiem się ognia, nie niszczy trawnika. Wygodne jest przenoszenie go z miejsca na miejsce, a także ustawienie względem kierunku wiatru. Do tego w piecu stalowym zamkniętym ze wszystkich stron zużycie drewna jest kilka razy mniejsze od tego, co musielibyśmy wrzucić do otwartego paleniska!

 

Palenisko pod kociołek okazuje się niezwykle wygodne, gdy używa się go na działce lub w przydomowym ogrodzie, na wyprawie wędkarskiej lub myśliwskiej, na wakacyjnem wyjeździe na biwak pod namiotami lub na krótkim weekendowym wypadzie by oderwać się od miejskiej codzienności.

 

Wybierając się na łono natury możemy go spakować do bagażnika. Najważniejsze, że nóżki pieca można łatwo zdjąć i włożyc do korpusu, tam również zmieści się kilka szczap drewna opalowego.

 

Dobre palenisko pod kociołek - dobry pilaw! Półkulisty kazan można stabilnie ustawić na piecyku co zapewni równomierne rozgrzewanie kazana od węgli i płomieni ogniska. Sprawdź proponowany przez nas przepis na pilaw uzbecki w kazanie 8L. Z piecem do kociołka gotowanie stanie się przyjemne i proste. Otrzymasz więcej smakołyków, a to wszystko na swieżym powietrzu i w miłym towarzystwie!

Oferujemy Państwu również praktyczne kazany żeliwne, które idealnie harmonizują z piecem uczag.

PALENISKO POD KOCIOŁEK 8L (UCZAG)

430 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

kociołek żeliwny 8L.
łyżka cedzakowa szumówka 40cm.
trójnóg do kociołka 8-12L.trójnóg do kociołka 8-12L.trójnóg do kociołka 8-12L.trójnóg do kociołka 8-12L.trójnóg do kociołka 8-12L.
podstawa pod kazan 5-12L
łyzka wazowa chochla 37cm.
kociołek uzbecki 8L.
patelnia żeliwna 32cm. głęboka z uchwytami
Patelnia żeliwna sadż 40 cm.

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna: 570 mm.

Średnica: 320 mm.

Grubość ścianki: 2 mm.

Materiał: stal

Waga: 9,6 kg.

Producent: DM Grill

 

ZESTAW

✓ korpus z drzwiczkami

✓ zdejmowane nóżki 4 szt.