Piec przenośny metalowy pod kazan 8 litrów - świetny zamiennik dla ogniska lub grilla.

 

  • Chcesz zorganizować piknik oraz dobrać sprzęt idealny zarówno jak do przyrządzenia urozmaiconych i aromatycznych potraw i gotowania kulinarnych rarytasów, tak i do imprezowania na świeżym powietrzu przy ognisku wspólnie z przyjaciółmi bądź z rodziną?

 

  • A może poszukujesz praktycznego prezentu, np. prezent na urodziny dla mężczyzny wędkarza, prezent dla kolegi z pracy - mistrza domowego  grillowania, prezent dla każdej innej osoby, która jest fanem dobrej kuchni?

 

Zdecydowanie udanym wyborem będzie piec uczag 8l., który z powodzeniem spełnia funkcje przenośnego  ogniska, źródła ciepła, stylowego sposobu na podświetlenie oraz grilla, paleniska pod kazan i patelnię.

 

Piec ogrodowy metalowy jest bezpieczny w użytkowaniu – skutecznie chroni przed rozprzestrzenianiem się ognia, nie niszczy trawnika. Wygodne jest przenoszenie go z miejsca na miejsce, a także ustawienie względem kierunku wiatru. Do tego w piecu stalowym zamkniętym ze wszystkich stron zużycie drewna jest kilka razy mniejsze od tego, co musielibyśmy wrzucić do otwartego paleniska!

 

Palenisko pod kociołek 8l. okazuje się niezwykle wygodne, gdy używa się go na działce lub w przydomowym ogrodzie, na wyprawie wędkarskiej lub myśliwskiej, na wakacyjnem wyjeździe na biwak pod namiotami lub na krótkim weekendowym wypadzie by oderwać się od miejskiej codzienności.

 

Wybierając się na łono natury możemy go spakować do bagażnika. Najważniejsze, że nóżki pieca można łatwo zdjąć i włożyc do korpusu, tam również zmieści się kilka szczap drewna opalowego.

 

Dobre palenisko pod kociołek - dobry pilaw! Półkulisty kazan można stabilnie ustawić na piecyku co zapewni równomierne rozgrzewanie kazana od węgli i płomieni ogniska. Sprawdź proponowany przez nas przepis na pilaw uzbecki w kazanie 8l. Z piecem do kociołka gotowanie stanie się przyjemne i proste. Otrzymasz więcej smakołyków, a to wszystko na swieżym powietrzu i w miłym towarzystwie!

Oferujemy Państwu również praktyczne kazany żeliwne, które idealnie harmonizują z piecem uczag.

PIEC DO KAZANA (UCZAG) 8L.

420 zł. z VAT-em

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna

530 mm.

Średnica

325 mm.

Grubość ścianki

2 mm.

Materiał

stal

Waga

9,6 kg.

Producent

Kukmara

ZESTAW

 korpus z drzwiczkami

 zdejmowane nóżki 4 szt.

 popielnik

 pogrzebacz

DODATKOWE WYPOSAŻENIE
kociołek żeliwny 8L.
łyżka cedzakowa szumówka 40cm.

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.

INFORMACJE
DLACZEGO MY
trójnóg do kociołka 8-12L.
podstawa pod kazan 5-12L
łyzka wazowa chochla 37cm.
kociołek uzbecki 8L.
patelnia żeliwna 34cm. głęboka z uchwytami
kazan żeliwny 8L. z patelnią
patelnia żeliwna 32cm. głęboka z uchwytami
patelnia żeliwna 34cm. głęboka z pokrywą i uchwytami