Piec do kazana 16-22L w odróżnieniu od innych modeli jest bardziej gabarytowe, ale tak samo komfortowe podczas eksploatacji. Zapewnia zwolennikom gotowania pod chmurką doskonałe rezultaty, zwłaszcza jeśli chodzi o dania przyrządzane w kazanie.

 

Piec o takiej wielkości sprawdzi się najlepiej w dwóch kierunkach:

  1. atrakcyjne rozwiązanie w przydomowym ogródku;

  2. doskonałe uzupełnienie do użytku na zewnątrz do restauracji, hotelu, siedliska, agroturystyki lub na imprezy masowe, piknik firmowy.

 

Piec na zmianę może służyć jako bezpieczne przenośne palenisko do spotkań towarzyskich lub jako ognisko do gotowania w kazanie i na patelni. Jak widzicie z tym piecem w łatwy sposób organizujesz wydarzenie i dla licznej rodziny i dla dużej grupy osób. Uczag opalany drewnem, zrobi wrażenie na wszystkich, więc jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości, jest to doskonały wybór dla Ciebie!

 

Najważniejsze cechy pieca uczag 16-22L:

 

- Stalowa budowa to gwarancja długiej żywotności paleniska.

 

- Dobrze dopasowana głębokość komory paleniskowej pozwala na rozpalenie ognia o płomieniach odpowiedniej wysokości i wielkości, aby rozgrzać żeliwny kazan, a później utrzymywać niezbędny żar. Przy tym spalimy znacznie mniej drewna opałowego, co w przypadku otwartego paleniska.

 

- Piec do kazana 16L uczag jest o wiele bardziej bezpieczny od otwartego paleniska. Dzięki wysokiej ścianie bocznej nie musimy obawiać się o wypadnięcie żaru lub drewna. Poza tym nóżki paleniska (ich odpowiedni kształt i wysokość) zapewniają doskonałą stabilność konstrukcji oraz chronią przed zniszczeniem podłoża.

 

- Montaż / demontaż jest bardzo prosty i szybki. Posiadając takie palenisko możemy urządzać ognisko w ogrodzie, a wybierając się np. na wyjazd integracijny można je także zabrać ze sobą.

 

- Łatwość użytkowania. Wysuwając popielnik (szufladę) można zwiększyć lub zmniejszyć dopływ powietrza do strefy spalania, a tym samym regulować intensywność ognia. Piec do kazana 22L posiada wycięte w postaci płomieni otwory, przez które małymi strumieniami dym wyprowadza się na zewnątrz. Zapewnia to równomierne nagrzewanie kociołka, kazana, patelni.

 

Zyskuj potrójnie z piecem 16-22L - dzięki nowoczesnemu wyglądowi i formie samego paleniska, możliwości przygotowania pełnego pysznego jedzenia kazana oraz możliwości korzystania z paleniska, co zapewni przyjemną atmosferę zarówno w ciepły wieczór, jak i w mroźny zimowy dzień.

 

Oferujemy Państwu również praktyczne kazany żeliwne, które idealnie harmonizują z piecem uczag.

PIEC DO KAZANA (UCZAG) 16-22L

690 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

kazan uzbecki 16L.
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
kazan uzbecki 22L.
podstawa pod kazan 8-16L.

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna: 640 mm.

Średnica: 450 mm.

Grubość ścianki: 2 mm.

Materiał: stal

Waga: 17 kg.

Producent: DM Grill

 

ZESTAW

✓ korpus z drzwiczkami

✓ zdejmowane nóżki 4 szt.