Palenisko pod kazan 16-22L w odróżnieniu od innych modeli jest bardziej gabarytowe, ale tak samo komfortowe podczas eksploatacji. Zapewnia zwolennikom gotowania pod chmurką doskonałe rezultaty, zwłaszcza jeśli chodzi o dania przyrządzane w kazanie.

 

Piec o takiej wielkości sprawdzi się najlepiej w dwóch kierunkach:

  1. atrakcyjne rozwiązanie w przydomowym ogródku;
  2. doskonałe uzupełnienie do użytku na zewnątrz do restauracji, hotelu, siedliska, agroturystyki lub na imprezy masowe, piknik firmowy.

 

Piec na zmianę może służyć jako bezpieczne przenośne palenisko do spotkań towarzyskich lub jako ognisko do gotowania w kazanie i na patelni. Jak widzicie z tym piecem w łatwy sposób organizujesz wydarzenie i dla licznej rodziny i dla dużej grupy osób. Uczag opalany drewnem, zrobi wrażenie na wszystkich, więc jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości, jest to doskonały wybór dla Ciebie!

 

Najważniejsze cechy pieca uczag 16-22L:

 

- Stalowa budowa to gwarancja długiej żywotności paleniska.

 

- Dobrze dopasowana głębokość komory paleniskowej pozwala na rozpalenie ognia o płomieniach odpowiedniej wysokości i wielkości, aby rozgrzać żeliwny kazan, a później utrzymywać niezbędny żar. Przy tym spalimy znacznie mniej drewna opałowego, co w przypadku otwartego paleniska.

 

- Piec uczag jest o wiele bardziej bezpieczny od otwartego paleniska. Dzięki wysokiej ścianie bocznej nie musimy obawiać się o wypadnięcie żaru lub drewna. Poza tym nóżki paleniska (ich odpowiedni kształt i wysokość) zapewniają doskonałą stabilność konstrukcji oraz chronią przed zniszczeniem podłoża.

 

- Montaż / demontaż jest bardzo prosty i szybki. Posiadając takie palenisko możemy urządzać ognisko w ogrodzie, a wybierając się np. na wyjazd integracijny można je także zabrać ze sobą.

 

- Łatwość użytkowania. Wysuwając popielnik (szufladę) można zwiększyć lub zmniejszyć dopływ powietrza do strefy spalania, a tym samym regulować intensywność ognia. Palenisko posiada wycięte w postaci płomieni otwory, przez które małymi strumieniami dym wyprowadza się na zewnątrz. Zapewnia to równomierne nagrzewanie kociołka, kazana, patelni.

 

Zyskuj potrójnie z piecem 16-22l - dzięki nowoczesnemu wyglądowi i formie samego paleniska, możliwości przygotowania pełnego pysznego jedzenia kazana oraz możliwości korzystania z paleniska, co zapewni przyjemną atmosferę zarówno w ciepły wieczór, jak i w mroźny zimowy dzień.

 

Oferujemy Państwu również praktyczne kazany żeliwne, które idealnie harmonizują z piecem uczag.

PIEC DO KAZANA (UCZAG) 16-22L.

690 zł. z VAT-em

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna

640 mm.

Średnica

450 mm.

Grubość ścianki

2 mm.

Materiał

stal

Waga

17 kg.

Producent

DM Grill

ZESTAW

 korpus z drzwiczkami

 zdejmowane nóżki 4 szt.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE
kociołek żeliwny 15L.
kazan uzbecki 16L.

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.

DLACZEGO MY
INFORMACJE
kociołek żeliwny 18L.
kociołek żeliwny 22L.
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
lyżka wazowa chochla 43cm.
trójnóg do kociołka 15-22L.
kazan uzbecki 22L.
podstawa pod kazan 8-16L.
patelnia żeliwna 45cm. niska z uchwytami
patelnia żeliwna 50cm. głęboka z uchwytami
patelnia żeliwna 50cm. głęboka z pokrywą i uchwytami
kazan żeliwny 15L. z pokrywą i patelnią