Piec do kazana 12L (uczag)  - piec uniwersalny, znajduje się pomiędzy piecem o wielkości dla rodziny, jak piec 8l., a piecem bardziej gabarytowym, takim jak piec 16-22L. Uczag do kazana 12L jest faworytem wśród innych modeli.

 

Dlaczego ten model jest wart uwagi?

 

1: Optymalny rozmiar pieca (pozwala na ustawienie kazana 12L lub patelni) oraz składana konstrukcja (zdejmowane nogi) sprawiają, że piec jest wszechstronnym rozwiązaniem do różnych zadań. Można korzystać z niego zarówno we własnym ogrodzie, jak i na wyjeździe. Przyda się dla licznej rodziny lub gdy wpadną goście.

 

2: Przemyślana konstrukcja uczaga. Piec do kazana 12L ma wygodne uchwyty do przenoszenia, nogi (można zdjąć podczas transportu) zapewniają stabilnośc i wysokość, wysuwany popielnik i drzwiczki pomagaja regulować intensywność ognia. Zamknięty cylindryczny korpus oraz optymalna głębokość paleniska zmniejszają zużycie drewna opałowego w porównaniu z otwartym paleniskiem.

 

3: Marzysz o funkcjonalnym ognisku w ogrodzie, ale nie chcesz niszczyć pięknego trawnika lub nie chcesz mieć stałego miejsca na ognisko? Przenośny piec uczag – na dziś to najlepsze rozwiązannie, jakie znajdziesz!

 

4: Piec do kazana z wyciętymi motywami płomieni może służyć za źródło światła i ciepła podczas rodzinnych spotkań i imprez towarzyskich, tworząc przyjemny klimat.

 

Piec do kazana 12L – to całoroczne urzadzenie do gotowania, smazenia, pieczenia, grillowania i  pichcenia oraz sposób na rozpalenie tradycyjnego ogniska. Podczas jednego zakupu zyskujesz dwa urządzenia:  piec oraz palenisko.

Oferujemy Państwu również praktyczne kazany żeliwne, które idealnie harmonizują z piecem uczag.

PIEC DO KAZANA (UCZAG) 12L.

570 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

kociołek żeliwny 12L.
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
podstawa pod kazan 8-16L.
kociołek uzbecki 12L.
lyżka wazowa chochla 43cm.
wkład do pieca uczag 12l ze szpikulcami
Patelnia żeliwna sadż 40 cm.

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna: 640 mm.

Średnica: 380 mm.

Grubość ścianki: 2 mm.

Materiał: stal

Waga: 12,5 kg.

Producent: DM Grill

 

ZESTAW

✓ korpus z drzwiczkami

✓ zdejmowane nóżki 4 szt.

kociołek szybkowar kazan afgański 15l