Palenisko pod kociołek 12l. (uczag)  - piec uniwersalny, znajduje się pomiędzy piecem o wielkości dla rodziny, jak piec 8l., a piecem bardziej gabarytowym, takim jak piec 15-22l. Uczag do kazana 12l. jest faworytem wśród innych modeli.

 

Dlaczego ten model jest wart uwagi?

 

1: Optymalny rozmiar pieca (pozwala na ustawienie kazana 12l. lub patelni o średnicy 40cm.) oraz składana konstrukcja (zdejmowane nogi) sprawiają, że piec jest wszechstronnym rozwiązaniem do różnych zadań. Można korzystać z niego zarówno we własnym ogrodzie, jak i na wyjeździe. Przyda się dla licznej rodziny lub gdy wpadną goście.

 

2: Dostępne dodatkowe wyposażenie do grillowania na węglu drzewnym – wkład ze szpikulcami - pozwala szybko rozpalić żar i przyrządzić dania z grilla: szaszłyki z mięsa, z warzyw, oraz kiełbasa z grilla, podawana z bułką i musztardą.

 

3: Przemyślana konstrukcja uczaga. Palenisko na ognisko ma wygodne uchwyty do przenoszenia, nogi (można zdjąć podczas transportu) zapewniają stabilnośc i wysokość, wysuwany popielnik i drzwiczki pomagaja regulować intensywność ognia. Zamknięty cylindryczny korpus oraz optymalna głębokość paleniska zmniejszają zużycie drewna opałowego w porównaniu z otwartym paleniskiem.

 

4: Marzysz o funkcjonalnym ognisku w ogrodzie, ale nie chcesz niszczyć pięknego trawnika lub nie chcesz mieć stałego miejsca na ognisko? Przenośny piec uczag – na dziś to najlepsze rozwiązannie, jakie znajdziesz!

 

5: Palenisko ogrodowe z wyciętymi motywami płomieni może służyć za źródło światła i ciepła podczas rodzinnych spotkań i imprez towarzyskich, tworząc przyjemny klimat.

 

Palenisko do kociołka 12l. – to całoroczne urzadzenie do gotowania, smazenia, pieczenia, grillowania i  pichcenia oraz sposób na rozpalenie tradycyjnego ogniska. Podczas jednego zakupu zyskujesz dwa urządzenia:  piec oraz palenisko.

Oferujemy Państwu również praktyczne kazany żeliwne, które idealnie harmonizują z piecem uczag.

PIEC DO KAZANA (UCZAG) 12L.

570 zł. z VAT-em

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna

565 mm.

Średnica

405 mm.

Grubość ścianki

2 mm.

Materiał

stal

Waga

12,5 kg.

Producent

Kukmara

ZESTAW

 korpus z drzwiczkami

 zdejmowane nóżki 4 szt.

 popielnik

 pogrzebacz

DODATKOWE WYPOSAŻENIE
kociołek żeliwny 12L.
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.

DLACZEGO MY
INFORMACJE
trójnóg do kazana 8-12L.
podstawa pod kazan 8-16L.
kociołek uzbecki 12L.
lyżka wazowa chochla 43cm.
wkład do pieca uczag 12l ze szpikulcami
patelnia żeliwna 40cm. niska z uchwytami
patelnia żeliwna 40cm. głęboka z uchwytami
patelnia żeliwna 40cm. głęboka z pokrywą i uchwytami
trójnóg do kazana 12L.
kazan żeliwny 12L. z patelnią