ZESTAW

✓ tandoor Skif

✓ szpikulce nierdzewne 12 szt.

✓ łopatka i pogrzebacz

✓ poprzeczka O dla szpikulców 

✓ żeliwny ruszt paleniskowy 

 

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna: 89 cm

Wysokość bez pokrywy: 61 cm

Średnica zewnętrzna: 64 cm

Średnica wewn. szyi: 31 cm

Grubość ścianki: 5,5 cm

Waga: 140 kg

Producent: Amfora Tandoors

Tandoor SKIF to piec tandoor średniej wielkości. Piec tandoor SKIF przy wysokości bez pokrywy 61 cm ma szerokość 64 cm i waży około 140 kg. Rozmiar szyi 31 cm jest wygodny w obsłudze, pozwala na użycie dużych akcesoriów. Jest to model godny uwagi pod kątem wagi oraz rozmiaru szyi (tak samo jak i piece tandoor ATAMAN oraz DASTARCHAN). 

 

Cechą charakterystyczną pieca tandoor SKIF jest spłaszczone masywne szerokie dno. To sprawia, że grill ceramiczny jest bardzo stabilny oraz pozwala na układanie większej ilości drewna opałowego i zmagazynowanie ciepła.

 

Grubość ścianek wynosząca 5,5 cm zapewnia równomierne oddawanie ciepła przez kolejne 1,5 - 2 godziny. Ten czas wystarczy, aby przygotować po kolei kilka zakładek z jedzeniem bez dodatkowego rozpalania ognia i podgrzewania pieca tandoor. Wewnętrzna objętość mieści 12 szpikulców. Szpikulec do pieca tandoor SKIF ma długość części roboczej – 39,5 cm / długość całkowita - 51,5 cm.

 

Grill ceramiczny SKIF jest to bardziej wszechstronny sprzęt niż grill węglowy. Grill ceramiczny SKIF do gotowania, pieczenia, a nawet wędzenia. Grill ceramiczny SKIF - smacznie i zdrowo. Ryba, mięso, szaszłyk, cały kurczak, warzywa, grzyby, pizza, chlebki lepioszki - wszystko co chcecie, asortyment potraw jest bardzo duży. Ze względu na wysoką temperaturę i krótki czas pieczenia, przygotowywane dania są chrupkie i soczyste.

 

Odpowiednie miejsce na taki grill z pewnością się znajdzie na podwórku lub w ogrodzie. Grill tandoor SKIF świetnie wpasuje się w każdą przestrzeń dzięki oryginalnemu, ale jednocześnie lakonicznemu wzornictwu. A jego znaczna objętość spodoba się tym, którzy lubią przyjmować gości i urządzać pikniki.

 

Opcjonalnie dostępna jest wersja Tandoor Skif z pokrywą na zawiasach.

TANDOOR "SKIF"

2550 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

krata (etażerka) 3-warstwowa 29cm.krata (etażerka) 3-warstwowa 29cm.krata (etażerka) 3-warstwowa 29cm.krata (etażerka) 3-warstwowa 29cm.krata (etażerka) 3-warstwowa 29cm.
hak do mięsahak do mięsahak do mięsahak do mięsahak do mięsa
miska z kolcami (choinka) 29cm.miska z kolcami (choinka) 29cm.miska z kolcami (choinka) 29cm.miska z kolcami (choinka) 29cm.miska z kolcami (choinka) 29cm.
poprzeczka uniwersalnapoprzeczka uniwersalnapoprzeczka uniwersalnapoprzeczka uniwersalnapoprzeczka uniwersalna
kamień do pieczenia 28cm.kamień do pieczenia 28cm.kamień do pieczenia 28cm.kamień do pieczenia 28cm.kamień do pieczenia 28cm.
garnek ceramiczny 3L.garnek ceramiczny 3L.garnek ceramiczny 3L.garnek ceramiczny 3L.garnek ceramiczny 3L.
Krata (etażerka) 1-warstwowa 29cm.Krata (etażerka) 1-warstwowa 29cm.Krata (etażerka) 1-warstwowa 29cm.Krata (etażerka) 1-warstwowa 29cm.Krata (etażerka) 1-warstwowa 29cm.
zestaw rękawica i 2 poduszkizestaw rękawica i 2 poduszkizestaw rękawica i 2 poduszkizestaw rękawica i 2 poduszkizestaw rękawica i 2 poduszki
stojak-podstawa pod pokrywęstojak-podstawa pod pokrywęstojak-podstawa pod pokrywęstojak-podstawa pod pokrywęstojak-podstawa pod pokrywę
popielnikpopielnikpopielnikpopielnikpopielnik
podstawa pod tandoorpodstawa pod tandoorpodstawa pod tandoorpodstawa pod tandoorpodstawa pod tandoor
pokrowiec do pieca tandoorpokrowiec do pieca tandoorpokrowiec do pieca tandoorpokrowiec do pieca tandoorpokrowiec do pieca tandoor
krata rybnakrata rybnakrata rybnakrata rybnakrata rybna
ruszt grillowy 27,5 cm.ruszt grillowy 27,5 cm.ruszt grillowy 27,5 cm.ruszt grillowy 27,5 cm.ruszt grillowy 27,5 cm.
szpikulec podwójnyszpikulec podwójnyszpikulec podwójnyszpikulec podwójnyszpikulec podwójny
podstawa pod kazan 8-16L.podstawa pod kazan 8-16L.podstawa pod kazan 8-16L.podstawa pod kazan 8-16L.podstawa pod kazan 8-16L.
Stojak do drobiuStojak do drobiuStojak do drobiuStojak do drobiuStojak do drobiu
Garnek ceramiczny 2L.Garnek ceramiczny 2L.Garnek ceramiczny 2L.Garnek ceramiczny 2L.Garnek ceramiczny 2L.
kociołek uzbecki 8L.kociołek uzbecki 8L.kociołek uzbecki 8L.kociołek uzbecki 8L.kociołek uzbecki 8L.
łyżka cedzakowa szumówka 40cm.łyżka cedzakowa szumówka 40cm.łyżka cedzakowa szumówka 40cm.łyżka cedzakowa szumówka 40cm.łyżka cedzakowa szumówka 40cm.
Rękawica ognioodpornaRękawica ognioodpornaRękawica ognioodpornaRękawica ognioodpornaRękawica ognioodporna
Kociołek żeliwny 8L.Kociołek żeliwny 8L.Kociołek żeliwny 8L.Kociołek żeliwny 8L.Kociołek żeliwny 8L.
lyżka wazowa chochla 37cm.lyżka wazowa chochla 37cm.lyżka wazowa chochla 37cm.lyżka wazowa chochla 37cm.lyżka wazowa chochla 37cm.
kociołek uzbecki 12L.kociołek uzbecki 12L.kociołek uzbecki 12L.kociołek uzbecki 12L.kociołek uzbecki 12L.