ZESTAW

✓ tandoor Oriental

✓ szpikulce nierdzewne 20 szt.

✓ łopatka i pogrzebacz 

✓ żeliwny ruszt paleniskowy 

✓ poprzeczka O dla szpikulców 

✓ stojak na akcesoria

✓ podstawa pod tandoor (stała)

 

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna: 110 cm.

Wysokość bez pokrywy: 73 cm.

Średnica zewnętrzna: 79 cm.

Średnica wewn. szyi: 36 cm.

Grubość ścianki: 6,5 cm.

Waga: 190 kg.

Producent (ROSJA): Amfora Tandoors

Ten piec tandoor (jak i tandoor ALADDIN) jest największym ze wszystkich innych modeli mobilnych pieców tandoor do użytku prywatnego lub komercyjnego. Ponadto piec tandoor ORIENTAL jest najbardziej luksusowy. W piecu tandoor można przyrządzić każdy gatunek mięsa, ryby oraz warzywa. Grille ORIENTAL sprawdzają się podczas piecznia, smażenia, duszenia, gotowania, wypiekania a nawet wędzenia potraw. To świetny prezent dla najbardziej wyrafinowanych koneserów i smakoszy.

 

Gril tandoor ORIENTAL jest mistrzem wśród pieców tandoor firmy Amfora. Wykonany z wysokojakościowej ceramiki. Duża szyja 36 cm., 20 kutych szpikulców ze stali nierdzewnej, waga 190 kg., grubość ścianki 6,5 см. (+/-0,5 см), okienko do kontroli gotowania. Zamontowana na stałe podstawa pod tandoor z nożkami, które zwiększają wysokość pieca o ok. 11cm. W zestawie stojak na akcesoria. 

 

Kształt tandooru ORIENTAL sprawia, że ​​jest on bardzo stabilny. Szerokie dno pozwala na użycie dłuższych szczap i równomierne rozprowadzenie węgla. Szpikulec do pieca tandoor ORIENTAL ma długość części roboczej - 34 cm. / długość całkowita - 45,5 cm.

 

Ten grill węglowy tandoor spośród wszystkich innych modeli ma największy wewnętrzny rozmiar szyji. Wygodna szeroka "szyja" i gładki kształt ściany pozwalają na użycie go do pieczenia tortilli, samsy i innych wyrobów z ciasta. Taka wielkość szyji dodaje komfortu użytkowania i umożliwia stosowanie akcesoriów o dużej średnicy!

 

Tandoor ORIENTAL posiada okienko "obserwacyjne" w górnej części, które pozwala nie tylko kontrolować proces przyrządzania dań, ale także dodawać drewno podczas gotowania w kazanie (kociołku żeliwnym) na piecu tandoor.

 

Grill ogrodowy ORIENTAL wyróżnia się nie tylko niesamowitą praktycznością, ale też wyjątkową estetyką. Piec uzupełniają kute nogi i stojak przeznaczony na akcesoria (pogrzebacz+łopatka). Piec tandoor ORIENTAL dzięki  ażurowym ornamentom  przeniesie Cię w klimat orientalnej baśni.

 

Opcjonalnie dostępna jest wersja Tandoor Oriental z pokrywą na zawiasach. 

TANDOOR "ORIENTAL"

4250 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

krata (etażerka) 3-warstwowa 29cm.
hak do mięsa
miska z kolcami (choinka) 29cm.
poprzeczka uniwersalna
kamień do pieczenia 28cm.
garnek ceramiczny 3L.
Krata (etażerka) 1-warstwowa 29cm.
popielnik
pokrowiec do pieca tandoor
krata rybna
ruszt grillowy 33,5 cm.
szpikulec podwójny
Krata (etażerka) 3-warstwowa 33 cm.
podstawa pod kazan 8-16L.
Zestaw rękawica i 2 poduszki
kociołek uzbecki 12L.
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
Kociołek żeliwny 12L.
lyżka wazowa chochla 43cm.
Stojak do drobiu
Rękawica ognioodporna
stojak-podstawa pod pokrywę
kociołek garnek żeliwny 6L.
Stojak do drobiu