ZESTAW

✓ tandoor Hunter

✓ szpikulce kute ręcznie 8 szt.

✓ łopatka i pogrzebacz

✓ żeliwny ruszt paleniskowy 

 

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna: 73 cm.

Wysokość bez pokrywy: 52 cm.

Średnica zewnętrzna: 50 cm.

Średnica wewn. szyi: 25 cm.

Grubość ścianki: 5 cm.

Waga: 82,5 kg.

Producent (ROSJA): Amfora Tandoors

Gril węglowy ogrodowy HUNTER - bardzo elegancki piec niewielkiego rozmiaru. Ten tandoor będzie niezawodnym pomocnikiem w przygotowaniu pysznych pieczonych potraw dla mniejszej grupy osób.  

 

Waga jest najważniejszą cechą pieca tandoor. Piec tandoor HUNTER jest cięższy od pieca tandoor DON, co oznacza większą możliwość do gromadzenia ciepła i dłuższego oddawania ciepła. Taki gliniany piec jest jeszcze za mały do przyrządzenia dużych specjałów jak np. noga jagnięca, ale już pozwoli Ci przygotować soczysty szaszłyk w zaledwie 15-20 minut.

 

Ten gril przenośny najlepiej stosować w ciepłe dni, ponieważ ze względu na niewielką wagę pojemność cieplna jest niewystarczająca na chłodne dni.

 

Piec tandoor HUNTER nie jest już tak ograniczony średnicą szyi i wysokością. Szpikulec do pieca tandoor HUNTER ma długość części roboczej - 38,5 cm. / długość całkowita - 50,5 cm. Szpikulce zakładane są w taki sam sposób jak i w piecu DON, czyli bezpośrednio przez szczeliny w pokrywie, ale są dłuższe i można więcej przygotować za jednym razem. Do pieca tandoor HUNTER już możemy dodać większą liczbę akcesoriów.

 

Jest to atrakcyjny piec tandoor z oryginalnym wykończeniem i kutymi elementami - wygodny i praktyczny model.  Inwestycja w takie grille się opłaca.

 

Opcjonalnie dostępna jest wersja Tandoor Hunter z pokrywą na zawiasach.

TANDOOR "HUNTER"

1750 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

krata (etażerka) 3-warstwowa 22cm.
hak do mięsa
miska z kolcami (choinka) 21cm.
poprzeczka uniwersalna
kamień do pieczenia 21cm.
garnek ceramiczny 2L.
Krata (etażerka) 1-warstwowa 22cm.
stojak-podstawa pod pokrywę
popielnik
podstawa pod tandoor
pokrowiec do pieca tandoor
stojak do drobiu 21cm.