Palenisko pod kociołek 6L - bardzo lubiany mały piec (uczag) na drewno. To najmniejszy uczag w naszej ofercie. Przenośne, wystarczająco lekkie i kompaktowe palenisko pod kociołek 6L. Takie mobilne całoroczne palenisko jest pożądane wśród właścicieli małych działek, a także zapalonych podróżników. Świetnie sprawi się podczas małego rodzinnego grillowania, gotowania kulinarnych arcydzieł w kociołku, jak i do biesiadowania przy ognisku.

 

Palenisko pod kociołek posiada składaną konstrukcję (4 nogi), w kilka minut gotowy do pracy. Wystarczy postawić go w odpowiednim miejscu, rozpalić ogień i możemy zacząć grillować lub gotować dania w kazanie lub na patelni.

 

Palenisko po kociołek uczag jest poręczne, łatwo je przenosić oraz przewozić, karton z piecem zmieści się w bagażniku lub w  schowku.

 

Często wymienianą zaletą pieca do kazana 6L jest to, że pasująсe do niego naczynia (np. kazan, patelnia grillowa) możemy również wygodnie użyc w domowej kuchni. Dlatego takie stalowe palenisko uczag z pewnością będzie dobrym wyborem - jeśli macie w planach wypoczynek w gronie rodziny i przyrządzenie obiadu. Duszenie, smażenie lub pieczenie na ogniu - to doskonały posiłek na świeżym powietrzu!

Oferujemy Państwu również praktyczne kazany żeliwne, które idealnie pasują na takie palenisko uczag.

PALENISKO POD KOCIOŁEK 6L (UCZAG)

370 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

kociołek żeliwny 5L.
łyżka cedzakowa szumówka 40cm.
podstawa pod kazan 5-12L.
łyzka wazowa chochla 37cm.

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna: 570 mm.

Średnica: 260 mm.

Grubość ścianki: 2 mm.

Materiał: stal

Waga: 9 kg.

Producent: DM Grill

 

ZESTAW

✓ korpus z drzwiczkami

✓ zdejmowane nóżki 4 szt.