Piec do kazana 8L z kominem (uczag) - dość kompaktowe przenośne palenisko pod kazan, które pozwala na ustawienie kazana 8-10L lub okrągłej patelni. Konstrukcja uczaga jest prosta, ale jednocześnie wygodna do gotowania na ogniu. Dania mięsne, warzywne, piław, zupa rybna, bogracz - najlepsze potrawy szykowane na ognisku.

 

Piec do kazana z kominem ma wszechstronne zastosowanie: z dopasowanym do średnicy żeliwnym kazanem lub patelnią palenisko daje mozliwość przyrządzenia pysznych posiłków, ale także posiadając mobilne palenisko ogrodowe w każdym miejscu możemy cieszyć się ogniskiem i ogrzać.

 

Przenośny piec jest łatwy w transporcie (posiada zdejmowane nogi), pozwala rozpalać ognisko nie niszcząc trawnika, zmniejsza zużycie drewna opałowego w porównaniu z otwartym paleniskiem, proces gotowania przebiega znacznie szybciej. Piec do kazana został wykonany ze stali o grubości 2mm. i może służyć przez wiele lat, głęboka misa trzyma drewno i ogień w ramach paleniska co zapewnia bezpieczne użytkowanie.

 

Taki sprzęt sprosta każdym wyzwaniom. Najbardziej trafiony prezent dla miłośników wypoczynku i przygotowania jedzenia na świeżym powietrzu zarówno we własnym ogrodzie, jak i na wyjeździe. Atrakcyjne rozwiązanie dla fanów kampingu.

 

Oferujemy Państwu również praktyczne kazany żeliwne, które idealnie harmonizują z piecem uczag.

PIEC DO KAZANA 8L Z KOMINEM

485 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

kociołek żeliwny 8L.
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
trójnóg do kazana 8-12L.
podstawa pod kazan 8-16L.
kociołek uzbecki 8L
lyżka wazowa chochla 43cm.
Patelnia żeliwna sadż 40 cm.
patelnia żeliwna 32cm. głęboka z uchwytami2

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna: 900 mm.

Średnica: 320 mm.

Grubość ścianki: 2 mm.

Materiał: stal

Waga: 13 kg.

Producent: DM Grill

 

ZESTAW

✓ korpus z drzwiczkami

✓ rura z daszkiem

✓ zdejmowane nóżki 4 szt.