Obrus prostokątny 150x200 cm z serwetkami uszyte z tkaniny lniano-bawełnianej. Piękna dekoracja stołu w ciekawym połączeniu różowo-czerwonych odcieni, wzbogacona motywami kwiatowymi. Żakardowe wzory tworzą niezwykłą ozdobę, która rozświetli wnętrze, dodając mu dużo naturalnego wdzięku. Serwetki uzupełnią całą kompozycję, podkreślą ważność uroczystości i jej szykowność. Komplet będzie eleganckim prezentem okolicznościowym. Idealny pomysł na prezent dla mamy, babci, żony, na rocznicę ślubu.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

310 zł. z VAT-em

OBRUS NA STOŁ Z SERWETKAMI W KWIATY "ELŻBIETA"

Rodzaj: obrus z serwetkami

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 12C569 45-2

Rozmiar: 150x200 cm,

serwetki 48x48 cm, 6 szt.

Skład: 53% len, 47% bawełna

Gramatura: obrus 210 g/m²,

serwetki 225 g/m²