Obrus z lnu 144x200 cm o gramaturze 250 g/m2. Nasycony ciepły odcień żółtego nadaje obrusu jesiennego słonecznego charakteru. Obrus do salonu, jadalni, kuchni - miejsc, w których spędzamy dużo czasu z rodziną! Możemy do obrusu dobrać szykowne podkładki lub serwety. Do miodowej żółci najlepiej pasuje kolor śliwki węgierki, robi się wtedy bardzo przytulny. Z oliwkowym tworzą niezwykle pozytywny duet, dodanie beżu wprowadzi świeżość do wnętrza.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

180 zł. z VAT-em

OBRUS Z LNU ŻÓŁTY PROSTOKĄTNY 17C149 0-545

Rodzaj: obrus

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 17C149 0-545

Rozmiar: 144x200 cm

Skład: 100% len

Gramatura: 250 g/m²