Obrus z lnu zielony prostokątny 144x175 cm o gramaturze 250 g/m2. Obrus w odcieniu ciemnej zieleni potęguje wrażenie elegancji i przytulności. W świątecznej aranżacji nabiera ciepła i wyjątkowego charakteru. Obrus zielony świetnie komponuje się z kolorowymi dodatkami, m.in. żółty dodaje mu energii, biały wydobywa jego głębię, złoty rozświetla, w połączeniu z jasnym brązem czy beżem wygląda statecznie i z klasą. Obrus lniany zielony wprowadza szyk i harmonię do domowych wnętrz.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

160 zł. z VAT-em

OBRUS NA STOŁ ZIELONY LNIANY

Rodzaj: obrus

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 17C149 0-631

Rozmiar: 144x175 cm

Skład: 100% len

Gramatura: 250 g/m²