Obrus z koronką na stół 150x150 cm, lniano-bawełniany żakardowy. Piękny obrus z koronkowymi kwiatami łączy trwałość z wytwornym efektem wizualnym. Ozdoba w kolorze śmietankowej bieli z dodatkiem stonowanych odcieni fioletu i beżu. Obrus polecamy do wystroju salonu, jadalni, kuchni. Idealny na istotne okazje, jak i na co dzień. Obrus ażurowy udekoruje stół klasycznie i elegancko. Postaw na niego kilka liliowych akcesoriów, aby stworzyć pełne wdzięku nakrycie!

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

185 zł. z VAT-em

OBRUS NA STOŁ Z KORONKOWYM WZOREM "AŻUROWY" 150x150

Rodzaj: obrus

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 16C383 263-3

Rozmiar: 150x150 cm

Skład: 56% len, 44% bawełna

Gramatura: 220 g/m²