Obrus 150x175 cm lniany z domieszką bawełny. Obrus biały zdobiony różowym i czerwonym motywem kwiatowym. Ten obrus żakardowy wygląda jak obrus haftowany. Obrus prezentuje się wyjątkowo odświętnie. Na zwisach obrusu splot jasnych i ciemnych nici tworzy melanż na którego tle wytkane efektowne róże. Na rogach obrusu zostały rozmieszczone ciemniejsze kolorowe akcenty. Środek obrusu jest także niezwykle dekoracyjny. Estetyczny i elegancki - taki obrus zadowoli każdego!

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

210 zł. z VAT-em

OBRUS NA STOŁ W KWIATY "MULINA" 150x175

Rodzaj: obrus

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 16C369 1-10

Rozmiar: 150x175 cm

Skład: 60% len, 40% bawełna

Gramatura: 245 g/m²