Obrus w kwiaty 150x200 cm żakardowy to sposób na urokliwe wyposażenie wnętrz. Wyobraź sobie malownicze antyczne ogrody i po prostu przenieś te motywy do swojego salonu. Piękne wzory florystyczne zostały wpisane w ornament o geometrycznych kształtach. Elementy tworzą symetryczną harmonijną kompozycje. Jasny oliwkowy kolor oraz delikatne odcienie różu i fioletu na brzegach obrusu w kwiaty są miłe dla oka, nie dominują i działają odprężająco.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

295 zł. z VAT-em

OBRUS NA STOŁ W KWIATY "GRECZYNKA"

Rodzaj: obrus

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 16C383 7-4

Rozmiar: 150x200 cm

Skład: 56% len, 44% bawełna

Gramatura: 220 g/m²