Obrus w kwiaty 150x200 cm z tkaniny żakardowej lniano-bawełnianej. Piękny obrus z tradycyjnym motywem kwiatu dzikiej róży. Połączenie delikatnej łososiowej tonacji tła obrusu, girland z kwiatów w kolorze bieli oraz wyrazistego malinowego różu na brzegach tworzy harmonijną całość. To piękna dekoracja na stół do wykorzystania na co dzień jak również na szczególne okazje. Salon udekorowany obrusem w kwiaty będzie miał witającą i ciepłą atmosferę.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

195 zł. z VAT-em

OBRUS NA STOŁ W KWIATY "ELŻBIETA"

Rodzaj: obrus

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 12C569 45-2

Rozmiar: 150x200 cm

Skład: 53% len, 47% bawełna

Gramatura: 210 g/m²