Obrus w kratę 150x150 cm lniano-bawełniany żakardowy wykonany w najbardziej eleganckim połączeniu kolorów – biały z jasnoszarym i różowy. Obrus w kratę "KAFLE" pasuje do niemal każdego stylu wnętrza, rozjaśnia i powiększa pokój. Połączenie kratki z wzorzystymi płytkami w stylu patchwork tworzy piękną powierzchnię obrusu, przyciągając uwagę swoją oryginalnością. Na takim obrusie każda zastawa stołowa będzie wyglądała świetnie i stylowo.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

195 zł. z VAT-em

OBRUS W KRATĘ "KAFLE" 16C383 48-3

Rodzaj: obrus

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 16C383 48-3

Rozmiar: 150x150 cm

Skład: 56% len, 44% bawełna

Gramatura: 220 g/m²