Obrus w kratę kwadratowy żakardowy 150x150 cm lniano-bawełniany na stół. Obrus w kratę "JABŁKOWY" jest idealny na każdą okazję w domu lub na zewnątrz w ogrodach i w altankach. Białe tło ozdobione jest przecinającymi się wąskimi i szerokimi zielonymi pasami, które posiadają wzór jabłek. Dodatkowej głębi zyskuje dzięki jasnemu, delikatnemu wzorowi w kropki. Obrus kojarzy się z latem, wnosi do wnętrza świeżość i radość. Obrus w kratę tworzy wspaniałe otoczenie dla rodziny i przyjaciół, aby cieszyć się razem.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

160 zł. z VAT-em

OBRUS NA STÓŁ W KRATĘ  "JABŁKOWY"

Rodzaj: obrus

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 12C518 218-1

Rozmiar: 150x150 cm

Skład: 57% len, 43% bawełna

Gramatura: 235 g/m²