Obrus świąteczny lniany 150x300 cm to nowoczesny obrus z tkaniny żakardowej. Duży świąteczny obrus lniany cudownie ozdobi stół. Śnieżynki różnego kształtu wyglądają baśniowo, przynoszą na nasze stoły ciepłą i radosną atmosferę. Obrus razem z serwetkami utrzymane w tonacji naturalnej tworzą wyjątkową podstawą do serwowania stołu noworocznego. Ten komplet z pewnością zachwyci gości i domowników, dekorując Państwa domy podczas zimowych uroczystości.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie. W razie potrzeby możemy przesłać dodatkowe zdjęcie produktu.

620 zł. z VAT-em

OBRUS NA STOŁ Z SERWETKAMI ŚWIĄTECZNY "BAJKA NOWOROCZNA" 150x300

Rodzaj: obrus z serwetkami

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 18C262 327-330

Rozmiar: obrus 150x300 cm, serwetki 43x43 cm, 12 szt.

Skład: 100% len

Gramatura: obrus 220 g/m², serwetki 220 g/m²