Żakardowy świąteczny obrus lniany 150x250 cm to gustowna dekoracja na stół noworoczny. Obrus wykonany jest w 100% z lnu i ozdobiony bardzo pięknym zimowym wzorem. Całe tło wypełnia ornament złożony ze stylowych śnieżynek. Zestaw serwetek powtarza wzór i kolorystykę obrusu. Obrus i serwetki wspaniale prezentują się na stole i podczas świątecznych obiadów. Na tym obrusie będą wyglądać efektownie dodatki w odcieniach złota, zieleni i czerwieni. 

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie. W razie potrzeby możemy przesłać dodatkowe zdjęcie produktu.

580 zł. z VAT-em

OBRUS NA STOŁ Z SERWETKAMI ŚWIĄTECZNY "BAJKA NOWOROCZNA" 150x250

Rodzaj: obrus z serwetkami

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 18C262 327-330

Rozmiar: obrus 150x250 cm, serwetki 43x43 cm, 12 szt.

Skład: 100% len

Gramatura: obrus 220 g/m², serwetki 220 g/m²