Obrus nowoczesny z serwetkami 150x200 cm lniano-bawełniane z przewagą lnu. Żakardowe kiści jeżyn i kwiaty leśne wypełniają brzegi obrusu. Białe tło ozdobione roślinnymi motywami sprawi, że atmosfera w pokoju stanie się lekka i świeża. Spokojne kolory z przewagą ciemnej zieleni pozwolą odpocząć. Obrus najlepiej prezentuje się z serwetkami, które stanowią miły dla oka akcent. Komplet sprawdzi się podczas domowych przyjęć, jak i uczty w ogrodzie.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

365 zł. z VAT-em

OBRUS NA STOŁ Z SERWETKAMI "KWITNIENIE"

Rodzaj: obrus z serwetkami

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 16C414 50-2

Rozmiar: obrus 150x200 cm, serwetki 48x48 cm, 6 szt.

Skład: 60% len, 40% bawełna

Gramatura: obrus 245 g/m², serwetki 225 g/m²