Obrus nowoczesny 150x200 cm z tkaniny lniano-bawełnianej. Klasyczne żakardowe nakrycie stołu na co dzień i podczas wszelkich rodzinnych uroczystości. Łagodny koralowy róż obramowany jest odrobiną różowej czerwieni oraz złotawego beżu. Wyraźny splot włókien na środku, urokliwe kwiatowe ornamenty na brzegach sprawiają, że ten obrus nowoczesny jest prawdziwą ozdobą jadalni lub salonu. Do obrusu pasują serwetki w kremowych lub białych odcieniach.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

295 zł. z VAT-em

OBRUS NA STÓL "TRADYCJA"

Rodzaj: obrus

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 16C383 44-3

Rozmiar: 150x200 cm

Skład: 56% len, 44% bawełna

Gramatura: 220 g/m²