Obrus nowoczesny "TRAWY" 155x150 cm lniano-bawełniany zachwyca kwiatową kompozycją i odcieniami. Obrus zawiera tkany żakardowy motyw kwiatowy, który przypomina wiosenno-letnie ogrody i łąki. Modne niebieskiej tonacji, błękity i turkusy, rozświetlają i optycznie powiększają wnętrze. Obrus nowoczesny świetnie nadaje się do zdobienia pomieszczeń, w których przebywamy na co dzień. To dobry wybór dla wszystkich szukających nowoczesnych rozwiązań.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

195 zł. z VAT-em

OBRUS NA STOŁ "TRAWY" NIEBIESKI, TURKUSOWY

Rodzaj: obrus

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 17C238 84-6

Rozmiar: 155x150 cm

Skład: 55% len, 45% bawełna

Gramatura: 215 g/m²