Obrus nowoczeny lniano-bawełniany "TRAWY" 155x150 cm to połączenie natury i elegancji. Szarość, błękit i granat prezentują się razem wyśmienicie, tworzą idealne tło pod ażurowy wzór z polnych kwiatów. Obrus na stół w tym wydaniu nadaje wnętrzu głębi i stanowi przytulny, a zarazem szlachetny akcent. Takie tekstylia dobrze sprawdzą się w spokojnym, stonowanym pokoju. Obrus nowoczesny przyciągnie wzrok i będzie oryginalnym elementem aranżacji.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

195 zł. z VAT-em

OBRUS NA STOŁ "TRAWY" NIEBIESKI, SZARY

Rodzaj: obrus

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 17C238 84-4

Rozmiar: 155x150 cm

Skład: 55% len, 45% bawełna

Gramatura: 215 g/m²