Obrus nowoczesny z lnem 150x155 cm żakardowy. Obrus z elementami antycznymi pozwala przynieść odrobinę Grecji do naszych wnętrz. Ornamenty ze stylizowanych liści oraz w formie niekończącego się labiryntu są ponadczasowo piękne. Dominujące kolory to szarość z matowym połyskiem, kolor wypalonej gliny terakota w tonacji od brązu po ceglaną czerwień. Obrus nowoczesny wprowadza elegancję, która sprawiają że czujemy się bardziej komfortowo.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

195 zł. z VAT-em

OBRUS NA STOŁ "HELLADA"

Rodzaj: obrus

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 17C238 30-7

Rozmiar: 155x150 cm

Skład: 55% len, 45% bawełna

Gramatura: 215 g/m²