Obrus nowoczesny żakardowy 155x200 cm z tkaniny lniano-bawełnianej. Obrus "TRAWY" to modny motyw dekoracyjny na naszych stołach. Polne kwiaty wprowadzają miły nastrój, a użyte stonowanie barw od błękitu po turkusowy ożywia wnętrze. Obrus z powodzeniem można wykorzystać do stworzenia wyjątkowej aury i nowoczesnych aranżacji. Można szybko zmienić jego wygląd w bardziej odświętny i uroczysty zestawiwszy z dodatkami w kolorze białym lub niebieskim.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

240 zł. z VAT-em

OBRUS NOWOCZESNY "TRAWY" 17C238 84-6

Rodzaj: obrus

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 17C238 84-6

Rozmiar: 155x200 cm

Skład: 55% len, 45% bawełna

Gramatura: 215 g/m²