Obrus lniany z serwetkami kwadratowy 150x150 cm uszyte z 100% tkaniny lnianej żakardowej, wypełnione wzorem roślinnym wyglądem przypominającym haft krzyżykowy. Obrus z białym środkiem i delikatnym obramowaniem w odcieniach szaro-beżowych pięknie prezentuje się na blacie stołu, stanowi miłą dla oka ozdobę. Obrus i serwetki (6 sztuk) idealnie ze sobą współgrają. Komplet obrus z serwetkami najlepiej komponuje się z naturalnym wystrojem wnętrz.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

315 zł. z VAT-em

OBRUS LNIANY Z SERWETKAMI "KWIAT PAPROCI" 15C565 359-1

Rodzaj: obrus z serwetkami

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 15C565 359-1

Rozmiar: obrus 150x150 cm, serwetki 49x49 cm, 6 szt.

Skład: 100% len

Gramatura: obrus 230 g/m², serwetki 235 g/m²