Obrus lniany prostokątny 144x175 cm jest dość uniwersalny i chętnie stosowany we wszystkich pomieszczeniach. Kolor miodowy żółty kojarzy się z latem, słońcem i szczęściem. Obrus na stół to świetny pomysł na wprowadzenie ciepłego optymistycznego akcentu do swoich wnętrz. Obrus lniany na stół w miodowej tonacji można zestawić z dodatkami utrzymanymi w żółto-brązowej kolorystyce, w odcieniach fioletu lub delikatnego niebieskiego, w kwieciste wzory.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

160 zł. z VAT-em

OBRUS NA STOŁ ŻÓŁTY LNIANY

Rodzaj: obrus

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 17C149 0-545

Rozmiar: 144x175 cm

Skład: 100% len

Gramatura: 250 g/m²