Obrus lniany kwadratowy żakardowy 170x170 cm wykonany jest w 100% z lnu. Ornament w kształcie koła tworzy akcent na środku stołu, cienkie linie wzoru roślinnego dodają przestrzeni lekkości i elegancji. Obrus lniany kwadratowy harmonijnie uzupełni każde wnętrze od klasycznego po nowoczesne. Obrus lniany kwadratowy będzie doskonałym wyborem do codziennego użytku lub na świąteczny stół. Na tle takiego obrusu zastawa stołowa, jak i elementy dekoracyjne wyglądają bosko.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

280 zł. z VAT-em

OBRUS LNIANY "KLASYCZNY" 17C313 371-133

Rodzaj: obrus

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 17C313 371-133

Rozmiar: 170x170 cm

Skład: 100% len

Gramatura: 210 g/m²