Obrus lniany w kratę 150x175 cm na stół prostokątny. Obrus lniany w kratę będzie dobrze wyglądał w nowoczesnych jasnych i jednotonowych wnętrzach. Krata to wzór, który nigdy nie wychodzi z mody i jest niezwykle uniwersalny. Piękny biało-zielony kolor, faktura 100% lnu i doskonała jakość sprawiają, że ten obrus jest najlepszą opcją do codziennego użytku. Efektowny obrus lniany w kratę ożywi kuchnię i jadalnię, stworzy przytulny klimat, pasuje na różne okazji.


Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).


Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.


Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

90 zł. z VAT-em

OBRUS LNIANY 150x175 cm 10C583 1-22

Model

10C583 1-22

Rozmiar

150x175 cm

DLACZEGO MY

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.

INFORMACJE

Rodzaj

obrus z serwetkami

Producent

Orsza Linen Mill

Skład

100% len

Gramatura

230 g/m²