Obrus koronkowy prostokątny 150x175 cm z lnu i bawełny żakardowy. Elegancki biały obrus zdobiony szerokim pasem w liliowo-beżowych odcieniach. Atrakcyjności dodają koronkowe kwiaty, którymi zostało utkane tło obrusu. Dzięki nim efekt wizualny zyskuje na subtelności. Obrus wydobywa odrobinę luksusu w każdym wnętrzu i tworzy przyjemną atmosferę. Znakomicie sprawdza się podczas niedzielnych obiadów, przyjęć okolicznościowych. To także doskonały pomysł na prezent.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

210 zł. z VAT-em

OBRUS NA STOŁ Z KORONKOWYM WZOREM "AŻUROWY" 150x175

Rodzaj: obrus

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 16C383 263-3

Rozmiar: 150x175 cm

Skład: 56% len, 44% bawełna

Gramatura: 220 g/m²