Obrus na stół biały 150x150 cm lniano-bawełniany żakardowy. Elegancki biały świąteczny obrus na stół do salonu. Obrus biały przyciąga wzrok i znacząco podnosi estetykę wystroju wnętrz, a to wszystko dzięki wzoru w postaci stylizowanych liści z ażurowymi wstawkami. Jest szykowny, ale jednocześnie tworzy przytulny klimat. Doskonale nadaje się na uroczyste przyjęcia w gronie najbliższych. Dodatki w kolorze szampana podkreślą królewski charakter obrusu.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie. W razie potrzeby możemy przesłać dodatkowe zdjęcie produktu.

210 zł. z VAT-em

OBRUS BIAŁY NA STOŁ "MARGO"

Rodzaj: obrus

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 18C187 795-0

Rozmiar: 150x150 cm

Skład: 59% len, 41% bawełna

Gramatura: 235 g/m²