NASI PRODUCENCI

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, proponujemy sprzęt oraz urządzenia produkowane przez renomowane firmy. Różnorodność asortymentu, jaki oferuje nasz sklep, pozwala na organizację procesu gotowania na otwartej przestrzeni o każdym profilu.

 

Z przyjemnością chcemy poinformować Państwa, że wśród producentów znajdują się tylko Ci najbardziej znani i cenieni na całym świecie, którzy posiadają certyfikaty jakościowe. Produkcja oferowanych przez nasz sklep produktów odbywa się według najwyższych standardów międzynarodowych, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i niezawodność.

 

Dążąc do perfekcji ciągle poszerzamy i doskonalimy swoją ofertę współpracując jedynie ze starannie wyselekcjonowanymi partnerami starając się dopasować do potrzeb rynku.

 

Sprawdź naszych producentów!

Firma Amfora jest liderem w produkcji pieców tandoor od 1998 roku. Amfora kreuje i produkuje gliniane piece tandoor najwyższej jakości, dlatego zdobywa uznanie użytkowników z całego świata i są sprzedawane w krajach Europy Wschodniej i Zachodniej, Kanadzie oraz Azji Środkowej. Piece tandoor są przeznaczone do gotowania różnorodnych potraw. Szczególną uwagę producent przywiązuje do wyglądu swoich produktów: dekoruje powierzchnie pieców tandoor reliefowymi ornamentami i kutymi elementami metalowymi. Dlatego piec tandoor należy postrzegać nie tylko jako wygodny i piękny ogrodowy piec ceramiczny, ale także jako wykwintny i oryginalny element dekoracyjny czyli jako prezent.

 

Obecnie linia pieców tandoor składa się z 11 modeli o różnych kształtach i pojemnościach - tego stuprocentowo wystarczy, aby zaspokoić potrzeby  i preferencje potencjalnych nabywców. Specjaliści firmy Amfora ciągle stawią na innowacje i rozwój oraz dbają o wygodę użytkowania. Producent dąży do osiągnięcia doskonałości w projektowaniu i wytwarzaniu swoich produktów i oferuje klientom najlepszą możliwą wartość oraz szczególną dbałość o szczegóły.

 

Jak pokazuje praktyka, zainteresowanie zakupem pieca tandoor najczęściej wyrażają mężczyźni i kobiety, którzy cenią przyjazność dla środowiska, prowadzą zdrowy tryb życia i dążą do kulinarnych eksperymentów. Zgodnie z otrzymanymi opiniami, większość docelowych odbiorców pozytywnie ocenia doświadczenia związane z korzystaniem z pieca tandoor, dlatego uważa zakup za całkowicie rozsądny i uzasadniony. Z zastrzeżeniem wymagań eksploatacyjnych piec tandoor będzie służył przez dziesięciolecia.

Firma Biol - jest wiodącym ukraińskim producentem o bardzo szerokim asortymencie wyrobów z żeliwa do użytku domowego lub poza domem. Przemyślane produkty żeliwne są znane na rynkach Europy od ponad 18 lat. Wszystkie produkty są wytwarzane przy użyciu nowoczesnego sprzętu i spełniają najwyższe wymagania jakościowe Unii Europejskiej. Badania i analiza rynku oraz ciągłe innowacje są podstawą kształtowania pozytywnego wizerunku marki Biol.

 

Dla tych, którzy cenią sobie prawidłowe i zdrowe odżywianie, wybierają naczynia żeliwne wykonane ze znanego materiału - żeliwa szarego.  Żeliwo to bardzo wdzięczny materiał, który nie traci swoich właściwości nawet przy częstym użytkowaniu. Kociołki żeliwne znajdują swoje zastosowanie w różnych okolicznościach przyrody, czy jest to kameralne rodzinne grillowanie, biwak czy odpoczynek na campingu. Garnki żeliwne i kazany służą przede wszystkim miłośnikom pyszności z kuchni ogrodowej,  zdobywając uznanie coraz liczniejszej rzeszy odbiorców w Polsce.


Zalety naczyń żeliwnych (kociołek żeliwny, patelnia żeliwna, garnek żeliwny, kazan): 

  • kociołki żeliwne są bardzo wytrzymałe na zużycie i  wytrzymają dłużej niż jakiekolwiek inne naczynie, prawie niemożliwe jest ich zepsucie;

  • żeliwo jest idealne do grillowania, gotowania, pieczenia;

  • odpowiednia pielęgnacja zapobiega przywieraniu jedzenia do ścianek kociołka żeliwnego i ryzyku przypalenia żywności;

  • naczynia żeliwne nagrzewają się powoli, powoli się ochładzają i mają niewielką przewodność cieplną, dzięki czemu potrawy gotują się równomiernie i mają delikatny i niepowtarzalny smak. 

 

Oprócz wszystkich wymienionych właściwości nieodłącznie związanych z żeliwem firma Biol dodała szereg własnych rozwiązań do konstrukcji swoich naczyń, które służą do wygodniejszego ich użytkowania.

Firma Kukmara - producent naczyń z odlewanego aluminium, naczyń z powłoką nieprzywierającą, artykułów turystycznych i rekreacyjnych. Historia zakładu rozpoczęła się w 1950 roku wraz z otwarciem warsztatu do produkcji aluminiowych naczyń kuchennych. 

 

Marka Kukmara łączy w sobie najlepsze tradycje starożytności z nowoczesnymi innowacjami, zaawansowaną jakością i sprawdzoną niezawodnością. Wszystkie produkty i materiały używane do produkcji są regularnie poddawane starannej kontroli zgodności z dokumentacją regulacyjną i techniczną w tym z normami bezpieczeństwa zdrowotnego przez wewnętrzną służbę kontroli jakości.

 

Tworząc produkty w oparciu o zaawansowane technologie i bogate doświadczenie firma Kukmara dąży do doskonałości w zakresie wygody, piękna i estetyki!