Mangał grill ogrodowy "Classic" z dolną półką wykonany ze stali, grubość blachy wynosi 5 mm. Ten mangał grill jest wszechstronny i łatwy w użyciu. Mangał grill na węgiel i na drewno: umożliwia gotowanie na węglu drzewnym lub drewnie opałowym.

 

  • Przemyślany rozmiar pozwala gotować na szpikulcach lub na ruszcie. Pachnący szaszłyk można upiec z mięsa, ryb, warzyw.

  • System mocowania szpikulców QuadFix: szpikulce mocowane są w 4 pozycjach, co pozwala równomiernie smażyć mięso ze wszystkich stron.

  • Wszystkie mangały pokryte są specjalną żaroodporną farbą zapewniającą trwałe użytkowanie. Powłoka nakładana jest w kabinach lakierniczych, a następnie utwardzana przez ogrzewanie w specjalnym piecu.

  • Składana konstrukcja i optymalne wymiary ułatwiają transport i przechowywanie poza sezonem.

1250 zł. z VAT-em

MANGAŁ GRILL "CLASSIC X" 5mm.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

SPECYFIKACJA

Iłość szpikulców: dla 11 szt.

Grubość blachy: 5 mm.

Palenisko (D x S x W), cm.: 73x30x17

Zdejmowane nogi: tak

Wysokość: 85 cm.

Waga: 35 kg.

 

ZESTAW

✓ mangał Classic

✓ nogi "H" 2 szt.

✓ dolna półka

✓ ruszt grillowy

nakładka na mangałnakładka na mangałnakładka na mangałnakładka na mangałnakładka na mangał
Szpikulec 55 cm.Szpikulec 55 cm.Szpikulec 55 cm.Szpikulec 55 cm.Szpikulec 55 cm.
patelnia żeliwna 36cm niska z uchwytamipatelnia żeliwna 36cm niska z uchwytamipatelnia żeliwna 36cm niska z uchwytamipatelnia żeliwna 36cm niska z uchwytamipatelnia żeliwna 36cm niska z uchwytami
szpikulec do kebaba 55 cm.szpikulec do kebaba 55 cm.szpikulec do kebaba 55 cm.szpikulec do kebaba 55 cm.szpikulec do kebaba 55 cm.
Łyżka cedzakowa szumówka 47 cm.Łyżka cedzakowa szumówka 47 cm.Łyżka cedzakowa szumówka 47 cm.Łyżka cedzakowa szumówka 47 cm.Łyżka cedzakowa szumówka 47 cm.
Uzbecki kazan 8LUzbecki kazan 8LUzbecki kazan 8LUzbecki kazan 8LUzbecki kazan 8L
Łyżka wazowa chochla 47 cm.Łyżka wazowa chochla 47 cm.Łyżka wazowa chochla 47 cm.Łyżka wazowa chochla 47 cm.Łyżka wazowa chochla 47 cm.
pokrywa do mangała grilla "Classic"pokrywa do mangała grilla "Classic"pokrywa do mangała grilla "Classic"pokrywa do mangała grilla "Classic"pokrywa do mangała grilla "Classic"