Mangał "Classic" to niezawodny grill na drewno i węgiel drzewny. Przedstawia sobą spawane prostokątne palenisko z czarnej stali 3 mm na wysokich zdejmowanych nóżkach. Dolna półka dodaje stabilności. W komplecie znajduje się ruszt grillowy. Mangał jest pokryty specjalną żaroodporną farbą zapewniającą trwałe użytkowanie.

 

Mangał "Classic" 3 mm - to dobra opcja dla rodzin, które lubią grillować na własnej posesji lub chcą urozmaicić swoje menu o potrawy, które grilluje się na rozżarzonych węglach. Mangały z tej serii przeznaczone są do ogrodów i na działki, mogą stanąć na podwórku pod gołym niebem lub pod zadaszeniem ognioodpornym.

 

Mangał jest dostarczany w stanie rozłożonym w oryginalnym kartonie producenta. Świetnie sprawdzi się jako prezent. Montaż jest bardzo prosty - wystarczy odpowiednio połączyć misę paleniskową z nogami i pólką. Nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi. Akcesoria (nakładka na mangał, pokrywa, szpikulce) są sprzedawane osobno.

 

Mangał do szaszłyków - to klasyk wśród grillów węglowych. Szaszłyki z mangała "Classic" można mieć o każdej porze roku! Sprawdź już dziś jego możliwości!

 

Najważniejsze atuty mangała "Classic" 3 mm:

 

Grubość metalu 3 mm – doskonały kompromis pomiędzy wytrzymałością a wagą i ceną mangału!

Ścianki o grubości 3 mm wzmocnione wewnątrz żebrami sztywności gwarantują długą żywotność – mangał posłuży przez wiele lat, zachwycając pysznymi potrawami. Choć całe urządzenie jest dosyć ciężkie, co zwiększa go stabilność podczas grillowania, ale nadal mangał jest mobilny - można bezproblemowo przenieść go np. z garażu do ogrodu. Mangał ogrodowy "Classic" możemy przechowywać w suchym pomieszczeniu gospodarczym i wynosić na ulicę tylko na czas pracy lub nawet zabierać na wyjazdy - ponieważ pozwalają na to zdejmowane nóżki.

 

Wysokość. Plusem również jest wysokość mangała ok. 85 cm (do górnej krawędzi paleniska), która bezpośrednio wpływa na wygodę podczas korzystania z niego. Stojąc przy mangale zachowamy wygodną pozycje, nie musimy się schylać.

 

Sposoby gotowania. Mangał – jest to sprzęt, który pozwala wykonywać różne zadania kulinarne. Można grillować na szpikulcach lub na ruszcie, można się pokusić o pichcenie w kociołku lub smażenie na patelni, opiekać potrawy pod pokrywą czy wędzić je na gorąco. Wszystko zależy tylko od Twoich upodobań.

 

Sekret szaszłyka. Przemyślana głębokość paleniska mangału pozostawia optymalną odległość między mięsem na szpikulcu a węglem, co pozwala przygotować mięso w jak najkrótszym czasie przy zużyciu minimalnej iłosci węgla. Prawidłowo przyrządzony szaszlyk jest genialny! Idealnie wysmażony, chrupiący z zewnątrz, soczysty w środku, nasycony dymnym aromatem.

 

Duża powierzchnia grillowania umożliwia przyrządzenie większej ilości potraw. Za jednym razem można upiec szaszłyk na 11 szpikulcach lub przygotować danie w kociołku i jeszcze zostanie miejsce na szpikulce. Szpikulce na mangale "Classic" są mocowane w rowkach w 4 pozycjach, co pozwala równomiernie smażyć mięso ze wszystkich stron obracając szpikulce.

 

Potrawy z mangała grilla. Najpopularniejszym daniem z mangała są oczywiście szaszłyki na szpikulcach, ale również mięso na grillu, ryba na grillu, warzywa na grillu, grzyby na grillu. Także na węglach przyrządzimy apetyczne przekąski z grilla, w tym pizza z grilla, sałatka z grillowanych warzyw, pieczone ziemniaki, tortilla (lawasz) z kiełbasą z grilla, burgery z grilla. Wyśmienite dania z mangała zachwycą każdego!

710 zł. z VAT-em

MANGAŁ GRILL "CLASSIC" 3 mm

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

nakładka na mangałnakładka na mangałnakładka na mangałnakładka na mangałnakładka na mangał
szpikulec do kebaba 55 cm.szpikulec do kebaba 55 cm.szpikulec do kebaba 55 cm.szpikulec do kebaba 55 cm.szpikulec do kebaba 55 cm.
pokrywa do mangała grilla "Classic"pokrywa do mangała grilla "Classic"pokrywa do mangała grilla "Classic"pokrywa do mangała grilla "Classic"pokrywa do mangała grilla "Classic"
patelnia żeliwna 36cm niska z uchwytamipatelnia żeliwna 36cm niska z uchwytamipatelnia żeliwna 36cm niska z uchwytamipatelnia żeliwna 36cm niska z uchwytamipatelnia żeliwna 36cm niska z uchwytami

SPECYFIKACJA

Iłość szpikulców: dla 11 szt.

Grubość blachy: 3 mm

Palenisko (D x S x W): 73x30x17 cm

Zdejmowane nogi: tak

Wysokość: 85 cm

Waga: 25 kg

 

ZESTAW

✓ mangał Classic

✓ nogi "H" 2 szt.

✓ dolna półka

✓ ruszt grillowy

Szpikulec 55 cm.Szpikulec 55 cm.Szpikulec 55 cm.Szpikulec 55 cm.Szpikulec 55 cm.
Łyżka cedzakowa szumówka 47 cm.Łyżka cedzakowa szumówka 47 cm.Łyżka cedzakowa szumówka 47 cm.Łyżka cedzakowa szumówka 47 cm.Łyżka cedzakowa szumówka 47 cm.
Uzbecki kazan 8LUzbecki kazan 8LUzbecki kazan 8LUzbecki kazan 8LUzbecki kazan 8L
Łyżka wazowa chochla 47 cm.Łyżka wazowa chochla 47 cm.Łyżka wazowa chochla 47 cm.Łyżka wazowa chochla 47 cm.Łyżka wazowa chochla 47 cm.