Mangał "Picnic XL" wykonany z czarnej stali, grubość blachy wynosi 2mm. Mangał wyróżnia się trwałym wykonaniem oraz zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Mangał "Picnic XL" grill na drewno i na węgiel umożliwia gotowanie na węglu drzewnym lub drewnie opałowym. Mangał umożliwia przygotowanie, pieczenie i serwowanie wszystkiego na zewnątrz, gdzie odbywa się impreza.

 

  • Przemyślany rozmiar pozwala gotować na szpikulcach, na ruszcie, w kazanie oraz na patelni. Pachnący szaszłyk można upiec z mięsa, ryb, warzyw.
  • System mocowania szpikulców QuadFix: szpikulce mocowane są w 4 pozycjach, co pozwala równomiernie smażyć mięso ze wszystkich stron. Dolnej półka mocuje nogi i zapewnia ogólną sztywność całej konstrukcji, a także służy do komfortowego korzystania.
  • Mangał "Picnic XL" pokryty specjalną żaroodporną farbą zapewniającą trwałe użytkowanie. Powłoka nakładana jest w kabinach lakierniczych, a następnie utwardzana przez ogrzewanie w specjalnym piecu.
  • Składana konstrukcja i optymalne wymiary ułatwiają transport i przechowywanie poza sezonem.

 

Mangał "Picnic XL" pomoże przygotować nie tylko najpopularniejsze klasyki, ale również zaskakujące dania z różnych zakątków świata.

470 zł. z VAT-em

MANGAŁ "PICNIC XL" 2mm.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

Ruszt do grilla BBQ
Szpikulec 55 cm.
SZPIKULEC DO KEBABA
Patelnia żeliwna niska

SPECYFIKACJA

Iłość szpikulców: dla 7 szt.

Grubość blachy: 2 mm.

Palenisko (D x S x W), cm.: 44x27x15

Zdejmowane nogi: tak

Wysokość: 76 cm.

Waga: 8 kg.

 

ZESTAW

✓ mangał Picnic XL

✓ nogi 4 szt.

szumówka 47 cm.
Uzbecki kazan
Nakładka na mangał
Naberačka 47 cm.