Podwójny mangał bbq grill węglowy z pokrywą przenosi grillowanie na zupełnie nowy poziom!

 

Duża powierzchnia do grillowania z dwoma osobnymi rusztami i pokrywami jest ciekawym rozwiązaniem, które jest proste a jednocześnie daje możliwość gotować na szpikulcach na żarze z węgla, grillować na ruszcie, gotować pod pokrywą przy niższej temperaturze, ale dłuższy czas, gotować metodą pół na pół - najpierw przypiec nad węglem obracając kawałki, a potem dopieczenie pod pokrywą, aby danie mogło spokojnie "dojść" do gotowości. Na dodatek pokrywa umożliwia wędzenie: zatrzymuje aromatyczny dym wewnątrz grillu i dym otacza danie.

 

Mangał bbq grill z pokrywą świetnie sprawdzi się w ogrodzie bądź na działce. Ma solidne wykonanie, co sprawia, że dobrze prezentuje się w każdym ogrodzie.

 

Mangał bbq grill węglowy z pokrywą "Comfort Plus XL" cechuje się długą żywotnością. Mangał został wykonany ze stali 3 mm, dodatkowej odporności na odkształcenia nadaje usztywniający profil stalowy węwnątrz paleniska, pokrywy zostały wykonane ze stali 2 mm. Mangał jest pokryty specjalną żaroodporną farbą. Więc możesz mieć pewność, że zamawiasz trwały sprzęt na lata.

 

CO WYRÓŻNIA NASZ GRILL z POKRYWĄ

 

  • Materiał wykonania paleniska: stal 3 mm.
  • Podwójna pokrywa - możliwość gotowania dwóch różnych dań w jednym czasie
  • Powierzchnią grillowania 100x40cm - duży mangał ≈ na 14 szpikulców lub duży grill
  • Kuchnia ogrodowa: mangał, grill, wędzarnia, gotowanie w żaroodpornych naczyniach
  • Ma składaną konstrukcję, wygodną do transportu i przechowywania.

 

Wymiary gabarytowe mangała bbq grilla "Comfort Plus XL"
- po złożeniu: długość z półkami 160 cm.

 

Blaty pomocnicze. Mangał bbq grill wyposażony został w dolną półkę, która zapewnia przestrzeń np. na drewno i węgel lub na narzędzia do grillowania. Ma także dwe boczne drewniane półki, na których rozmieścisz naczynia oraz akcesoria pomocne podczas przygotowywania potraw.

 

Łatwość transportu i przechowywania. Użytkowanie mangała jest bardzo proste, transport zaś ułatwiają kółka. Wyposażono go w dwa kółka oraz  rączke do ciągnięcia na bocznej półce, które umożliwiają jego przesuwanie.

 

Dwa ruszty + Dwie pokrywy
Grill jest wyposażony w dwuczęściowy ruszt ze stali nierdzewnej 0,8mm. Pokrywy wykonano ze czarnej stali 2 mm.


Podwójna pokrywa umożliwia podzielenie grilla na dwie strefy. Celem jest uzyskanie wysokiej temperatury na jednej części rusztu, podczas gdy druga część będzie znacznie chłodniejsza. Mozemy przyrządzać w jednym czasie dwie potrawy wymagające różnych temperatur i róznych metod gotowania (z pokrywą/bez pokrywy).


Na przykład, możemy na jednej stronie grilla na dużym żarze grillować szaszłyki, a na drugiej pod pokrywą zapiekać i podwędzac całego kurczaka lub rybę.


Korzystanie z dwóch części grilla naraz daje naprawdę dużą powierzchnię do grillowania - 4000 cm2!

 

Polecamy bardzo podwójny mangał bbq grill z pokrywą na grillowe uczty w ogrodzie. Spisuje się znakomicie podczas grillowania z rodziną i znajomymi. Został on stworzony po to, aby ułatwić Wam kulinarne przygotowanie imprezy i zachwycić gości.


Grill bardzo funkcjonalny, zupełnie wystarczający na okazjonalne użycie, wygodna powierzchnia grillowa, duży plus za możliwość dokupienia podstawki do kocoiłka.


Główna część grilla czyli palenisko zostało wykonane ze stali 3mm i jest znacznie mocniejszym i trwalszym materiałem, niż ten stosowany w typowych masowych grillach.


Prosty w montażu, żadnych problem ze złożeniem. Konstrukcja stabilna i wytrzymała. Wygląda w ogrodzie rewelacyjnie, grilluje też ekstra, polecamy.

2350 zł. z VAT-em

MANGAŁ BBQ GRILL "COMFORT PLUS XL" 3mm.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

nakładka na mangał
szpikulec do kebaba 65 cm.

Nakładka na mangał Comfort Plus XL

Szpikulec do kebaba 65 cm.

Pokrowiec do mangała grilla "Comfort Plus XL"

Pokrowiec do mangała "Comfort Plus XL"

patelnia uzbecka 40 cm.

SPECYFIKACJA

Iłość szpikulców: dla 14 szt.

Grubość blachy: 3 mm.

Palenisko (D x S x W), cm.: 100x40x17

Zdejmowane nogi: tak

Wysokość: 85 cm.

Waga: 40 kg.

 

ZESTAW

✓ mangał Comfort Plus XL

✓ nogi "H" 2 szt.

✓ dolna półka

✓ ruszt grillowy 2 szt.

✓ kółka 2 szt.

✓ pokrywa 2 szt.

✓ boczna półka 2 szt.

Szpikulec 75 cm.

Szpikulec 75 cm.

Łyżka cedzakowa szumówka 47 cm.
Uzbecki kazan 12L
Łyżka wazowa chochla 47 cm.