Imię  
E-mail  
Miasto  
Wiadomość  
 

kontakt

FinPro Andrzej Michajłowski

NIP: 7010638736

 

02-647, Warszawa, ul. Bachmacka 5

 

Tel. +48 (57) 23-22-111

 

E-mail: kazan.tandoor [@] gmail.com

Bądź na bieżąco, polub nasze profile i śledź najnowsze informacje, promocje, oferty:

Formularz kontaktowy

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Poniedziałek - Niedziela: 9.00 - 20.00

Zamówienia  są wysyłane  za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich pod wskazany adres na terenie całej Polski i na całym świecie. Koszt dostawy wynosi od 25 zł. z VAT-em. Koszt dostawy jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.

 

Zasadą jest doręczenie przesyłki przez kuriera następnego dnia roboczego po dniu wysłania. Jednak w przypadku wysłania paczek przekraczających 50 kg oraz/lub do miejscowości poniżej 50 000 mieszkańców przesyłka może być dostarczona do dwóch dni roboczych.

 

Zamówienia można składać za pośrednictwem formularza na strone www.kazan-tandoor.eu , przez Messenger/WhatsApp, drogą mailową lub telefoniczną. Złożone w dni powszednie po godz. 12:00, w soboty, niedziele oraz w święta będą rozpatrywane i realizowane następnego dnia roboczego.

 

Staramy się aby formy płatnosci za zamówienia były dostosowane zarówno pod kontem funkcjonalności i łatwości dokonania zapłaty, ale również zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo transakcji.

 

Każdy klient ma możliwość dokonania zakupów na poniższych zasadach:
- Płatność przy odbiorze (pobranie) - tego rodzaju płatności można dokonać u kuriera dostarczającego przesyłkę. Podczas odbioru przesyłki należy posiadać przygotowaną gotówkę do zapłaty. Towar można odebrać od kuriera dopiero w momencie uiszczenia zapłaty. Prosta forma płatności, jednak wadą jest wyższy koszt opłaty za wysyłkę (dodatkowa opłata).
- Płatność przelewem (przedpłata) - tradycyjny przelew na nasze konto na podstawie faktury proforma. Płatności można dokonać zarówno przelewem elektronicznym jak i w placówce bankowej. Zaksięgowanie zapłaconej kwoty odbywa się w większości przypadków w kolejnym dniu roboczym.

DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
SHOWROOM

Zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji w Warszawie przy Alei Krakowskiej. W naszym showroomie posiadamy szeroką gamę modelową produktów marek Biol oraz Kukmara. Zainteresowani mogą na żywo doświadczyć gotowego produktu. Wykwalifikowana obsługa chętnie doradzi w kwestii doboru produktów.

 

W celu zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami showroom jest dostępny do odwiedzania od poniedziałku do niedzieli od godziny 10.00 do 20.00. Przed planowaną wizytą prosimy o kontakt telefoniczny.

Serdecznie zapraszamy!