Komplet obrus z serwetkami "TRAWY" 155x200 cm z tkaniny lniano-bawełnianej żakardowej przypadnie do gustu miłośnikom naturalnych i estetycznych rozwiązań. Wzór z ażurowych polnych kwiatów i kółek wprowadza do wnętrza nieco wizualnej lekkości. Różne odcienie błękitu wspaniale komponują się z turkusowym, dodają świeżości i delikatności. W takim wydaniu komplet obrus z serwetkami stworzy aranżację elegancką i harmonijną, a przy tym niebanalną.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

365 zł. z VAT-em

OBRUS NA STOŁ Z SERWETKAMI "TRAWY" NIEBIESKI, TURKUSOWY

Rodzaj: obrus z serwetkami

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 17C240 84-6

Rozmiar: obrus 155x200 cm, serwetki 49x49 cm, 6 szt.

Skład: 55% len, 45% bawełna

Gramatura: obrus 215 g/m², serwetki 215 g/m²