Komplet obrus z serwetkami "TRAWY" 155x200 cm uszyty z lnu i bawełny. Charakter tego kompletu żakardowego tworzy przede wszystkim harmonijnie stonowana kolorystyka oraz fantazyjny wzór kwiatowy. Piękne połączenie łagodnego błękitu, granatu i szarości nadaje szlachetnego uroku. Na tle wyróżniają się polne kwiaty o smukłych ażurowych łodygach. Dzięki temu przestrzeń nabiera wizualnej lekkości. Nowoczesna dekoracja stołu na co dzień i od święta.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

365 zł. z VAT-em

OBRUS NA STOŁ Z SERWETKAMI "TRAWY" NIEBIESKI, SZARY

Rodzaj: obrus z serwetkami

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 17C240 84-4

Rozmiar: obrus 155x200 cm, serwetki 49x49 cm, 6 szt.

Skład: 55% len, 45% bawełna

Gramatura: obrus 215 g/m², serwetki 215 g/m²