REALIZACJE

KOCIOŁEK ŻELIWNY

kociołek żeliwny kazan patelnia wok garnek wok
kociołek żeliwny kazan
kociołek żeliwny kazan tatarski
kociołek żeliwny kazan patelnia
kociołek żeliwny kazan patelnia wok
kociołek żeliwny kazan

Kociołek żeliwny kazan oraz piec uczag: jak to wygląda w praktyce? Jest to zdecydowanie mocny sprzęt godny polecenia, który wykorzystasz podczas rodzinnych spotkań i wspólnego gotowania na łonie natury z przyjaciółmi niezależnie od pogody czy pory roku.

 

Przygotowanie rożnych potraw odbywa się stosunkowo szybko i zaspokoi wilczy apetyt ne tylko największych łakomczuchów, ale i amatorów gotowania.

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem kociołka żeliwnego czyli kazana oraz pieca do niego, to świetnie trafiłeś. Poniżej przedstawiamy swoje propozycje urządzeń do gotowania, smażenia lub duszenia, wśród których znajdziesz najlepszy dla siebie produkt. Wszystkie widniejące poniżej urządzenia cieszą się samymi pozytywnymi opiniami użytkowników. 

PIEC DO KOCIOŁKA ŻELIWNEGO

kociołek żeliwny kazan

PIEC TANDOOR

Firma "Amfora" jest producentem i liderem branży od 1998 roku!

Tandoor = tandyr = grillopiec ceramiczny - piec tradycyjnie wykonany z gliny i ma kształt dzbana.

 

Tandyr pod każdym względem bije na głowę tak popularne u nas grille. W piecu tandoor opieka się głównie różne gatunki mięsa, ale piec służy także do przygotowywania dań z warzyw, owoców morza, sera paneer i pieczywa.

Piec tandoor to idealne urządzenie dla tych, którzy uwielbiają gotować! Zostań mistrzem razem z piecem tandoor od firmy "Amfora". To jest jakość klasy premium!

 

Ręcznie wykonane piece tandoor są tak piękne, jak i funkcjonalne. Nasz gliniany piec zapewni Ci autentyczne doznania kulinarne. Praktycznie dania mogą być w nim pieczone, gotowane, a nawet wędzone!

MY na Instagramie